OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř
Posted: 17:19 09. Dec 2013
Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
No když číslo co je v toolsetu natukám ve hře tak to napíše, že daný vzhled neexistuje.kucik wrote:Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
On totiž barvíř používá svůj konfigurák dostupnejch modelů a ten nikdo se změnou oblečení neupravil.
Otázka je, kdo se toho ujme.
Protože toolset si to přečísluje tím, že vyhodí prázdné vzhledy na posune na jejich místo ty následující.Puxina wrote: No když číslo co je v toolsetu natukám ve hře tak to napíše, že daný vzhled neexistuje.
Jako já bych se toho ujmul, pokud to není něco extra náročné. Ale první dodělám lokaci, co mám rozdělanou
Dobře a spolu s tím mi pak pošli i menší návod co a jakkucik wrote: Protože toolset si to přečísluje tím, že vyhodí prázdné vzhledy na posune na jejich místo ty následující.
Extra náročný to není. Je to jen spousta klikání. Můžu poslat modul, kde jsem na tohle upravil barvíře, abych najednou viděl model na všech hráčskejch rasách.
O důvod víc přidat ty dynamický modely pro illithidy, že ?J.F.Payne wrote:OMG, nechte tam jeden klesnutej, jeden postavenej, jeden podvázanej, a tím by to mohlo hasnout, ne?))
I když... funguje vzhled dvojpyje pro ithilida...?
Konfigurák nebo myslíš to nastavení ve skriptu (to jsem zapoznámkoval)?kucik wrote:Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
On totiž barvíř používá svůj konfigurák dostupnejch modelů a ten nikdo se změnou oblečení neupravil.
Otázka je, kdo se toho ujme.
Je to takovej dlouhej konfigurační string ve scriptech. Pokud jsi to nějak zapoznámkoval, tak to nefunguje. U barvíře to přeskakuje docela velký segmenty modelů. Občas to i skáče nesmyslně, ale to jsem nějak nechtěl řešit.Shaman88 wrote: Konfigurák nebo myslíš to nastavení ve skriptu (to jsem zapoznámkoval)?