Page 1 of 4

OPRAVENO: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 17:19 09. Dec 2013
by Puxina
Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 17:21 09. Dec 2013
by J.F.Payne
Jo, a některý co kdysi byly třeba jen pro zbroje, jsou teď dostupný jen pro šaty s AC 0... Chtělo by to roztřídit.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 17:55 09. Dec 2013
by kucik
Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?
On totiž barvíř používá svůj konfigurák dostupnejch modelů a ten nikdo se změnou oblečení neupravil.
Otázka je, kdo se toho ujme.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:01 09. Dec 2013
by Puxina
kucik wrote:
Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?
On totiž barvíř používá svůj konfigurák dostupnejch modelů a ten nikdo se změnou oblečení neupravil.
Otázka je, kdo se toho ujme.
No když číslo co je v toolsetu natukám ve hře tak to napíše, že daný vzhled neexistuje.

Jako já bych se toho ujmul, pokud to není něco extra náročné. Ale první dodělám lokaci, co mám rozdělanou :)

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:11 09. Dec 2013
by kucik
Puxina wrote: No když číslo co je v toolsetu natukám ve hře tak to napíše, že daný vzhled neexistuje.

Jako já bych se toho ujmul, pokud to není něco extra náročné. Ale první dodělám lokaci, co mám rozdělanou :)
Protože toolset si to přečísluje tím, že vyhodí prázdné vzhledy na posune na jejich místo ty následující.

Extra náročný to není. Je to jen spousta klikání. Můžu poslat modul, kde jsem na tohle upravil barvíře, abych najednou viděl model na všech hráčskejch rasách.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:21 09. Dec 2013
by Puxina
kucik wrote: Protože toolset si to přečísluje tím, že vyhodí prázdné vzhledy na posune na jejich místo ty následující.

Extra náročný to není. Je to jen spousta klikání. Můžu poslat modul, kde jsem na tohle upravil barvíře, abych najednou viděl model na všech hráčskejch rasách.
Dobře a spolu s tím mi pak pošli i menší návod co a jak ;). Jak dodělám jednu věc, tak se vrhnu na tohle.

A co myslíš, mám vyhodit ty vzhledy pyjů a tak, co některé štvou a nebo je nechat? :twisted:

Já osobně bych nechal vše. :wink:

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:22 09. Dec 2013
by kucik
Je mi to celkem fuk. Původně nebyly přístupný.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:24 09. Dec 2013
by Aulus
Já bych tam nechal tak půlku. Některé se podle mě úplně zbytečné a ani megasexper je nevyužije (ty pyje).

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:36 09. Dec 2013
by Puxina
Noooo uvidím. :twisted:

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:41 09. Dec 2013
by J.F.Payne
OMG, nechte tam jeden klesnutej, jeden postavenej, jeden podvázanej, a tím by to mohlo hasnout, ne? :)))

I když... funguje vzhled dvojpyje pro ithilida...?

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:44 09. Dec 2013
by Zsarx
J.F.Payne wrote:OMG, nechte tam jeden klesnutej, jeden postavenej, jeden podvázanej, a tím by to mohlo hasnout, ne? :)))

I když... funguje vzhled dvojpyje pro ithilida...?
O důvod víc přidat ty dynamický modely pro illithidy, že ?

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:50 09. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:
Puxina wrote:Tak jsem si ted ověřoval, tak opravdu některé vzhledy oblečení či těla v toolsetu jsou, ale ve hře nejsou. A některé mají rozdílné pořadí mi příjde.
Co znamená, že nejsou dostupné ve hře? Že nejdou nastavit u barvíře?
On totiž barvíř používá svůj konfigurák dostupnejch modelů a ten nikdo se změnou oblečení neupravil.
Otázka je, kdo se toho ujme.
Konfigurák nebo myslíš to nastavení ve skriptu (to jsem zapoznámkoval)?

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 18:56 09. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote: Konfigurák nebo myslíš to nastavení ve skriptu (to jsem zapoznámkoval)?
Je to takovej dlouhej konfigurační string ve scriptech. Pokud jsi to nějak zapoznámkoval, tak to nefunguje. U barvíře to přeskakuje docela velký segmenty modelů. Občas to i skáče nesmyslně, ale to jsem nějak nechtěl řešit.

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 20:14 09. Dec 2013
by Shaman88
Bavíme se o trupech nebo o všem?

Re: Chybějící vzhledy - barvíř

Posted: 20:22 09. Dec 2013
by Puxina
Vše ne? Jsou tam i vílky a tak, abych se mrkly i na ty mrnata?