Page 1 of 2
Posted: 11:46 19. Nov 2007
by jaara
Vzdyt aspon nemusite byt pak nastvani, ze umrete

Posted: 12:23 19. Nov 2007
by Kiri
jaara wrote:Vzdyt aspon nemusite byt pak nastvani, ze umrete

ROFL ...hmm
Drak
Posted: 13:46 19. Nov 2007
by Lord_Berserk
chce to poradnej adrenalin pred WIPE, a tak navrhuju jit zemrit k drakousovy do bazin

...ale spis bych ho rad videl padnout a okusit co skrejva jeho doupe za poklady, tak casem se muzem domluvit
Posted: 15:52 19. Nov 2007
by Daanri
Dracik nie je len v bazinach ale aj inde.

Posted: 15:59 19. Nov 2007
by liuk
Neraď jim

HH
Posted: 16:07 19. Nov 2007
by Lord_Berserk
no prej je nakej ve snehovym kralovstvi

ale nevim kde presne na severu je

Posted: 16:33 19. Nov 2007
by Anderson I
Ale pánové, neměl bych nikoho napomínat, jsem jenom hráč, ale není těch informací venku už zbytečně moc?
Posted: 16:42 19. Nov 2007
by Lord_Berserk
Anderson I wrote:Ale pánové, neměl bych nikoho napomínat, jsem jenom hráč, ale není těch informací venku už zbytečně moc?
prave proto ze si hrac tak bys nemel paac to je OOC

...tva postavicka ve hre tohle urcite nevi

Posted: 16:44 19. Nov 2007
by Phantorris
S tim drakem je to podle mě dobrej nápad. Byla by to sice asi hodně rychlá smrt, ale zase kdyz umrit tak jako hrdina a jeste by sme si mohli zasloužit ňákej ten pomníček, kdyby sme tam šli zachránit třeba ňákou tu princeznu

Posted: 18:27 19. Nov 2007
by Seth-Plzen
K drakovi se udělá pořádná výprava. Už to mám dýl v plánu. Chce to tak 20 lidí. Přijdem před jeskyni, pořádně se naboostujem, vlezeme tam po hlavě a v momentě budeme všichni mrtvý páč drak je za prvý hodně silnej a za druhý nám to bude tak lagovat, že se probereme až u ďáblíka

Ale kdyby náhodou Eleanor neumřela tak by si určitě na starý kolena otevřela krámek v doubkově společně s manželem. Takže doufám, že se jako hráč s El ješte setkám

Posted: 18:33 19. Nov 2007
by Theo
20 ludi na ledoveho draka ? To dame lidicky !! A jeho misto je dokonce znamo pro moji postavu
( i ked vite.. expici uz ho dali, tak az taka slava to nebude.. ledaze ho odvtedy WB 'upravili'

)
Posted: 18:35 19. Nov 2007
by jaara
no spoilers pls
Posted: 18:47 19. Nov 2007
by Sylmael
Nj, niekto voli rychlu smrt v pekelnom zapale boja.. no ja by volil vola ktoreho by sme naplnili jedom a vybusninami a nechali nech sa drak poslednykrat naveceria ...

:D:D
Posted: 18:50 19. Nov 2007
by Rejty
OT presunuto.
Posted: 19:23 19. Nov 2007
by nomis_b
Seth-Plzen wrote:
Ale kdyby náhodou Eleanor neumřela tak by si určitě na starý kolena otevřela krámek v doubkově společně s manželem. Takže doufám, že se jako hráč s El ješte setkám

No ze by se na stara kolena Eleanor, kterou doma neni mozno potkat dala na prodavacku ve zlatnickem kramku?? Tomu bych neveril a Franta taky ne.
Ale Franta by to uvital. stejne byl vzdycky vice na craft, nez na boj. I kdyz i budoucnost, ze by se nejake dite v Doubkove vzpomenlo, ze by chtelo jednou hrdine umrit v boji, jako Eleanor a Franta Potuckovic, bok po boku jako pravi manzele-dobrodruzi kteri se milovali az do sve smrti.. (bez zminky o dalsich pritomnych 18 lidi

)..
P.S Seth: Eleanor je pokud se nemylim tehotna , tak treba narazime na vnoucatka...
Nebo ze by vnoucatka prevzali tatinkova obchodnikova ducha a pokracovali v nakupu nejblizsich nemovitosti v Doubkove?? Pracnikuv obchod by se prejmenoval na Potuckovic obchod ?? Nebo zebychom za penize z vyprav koupili hospodu v Doubkove?? Co na to WB, ci DM mame dost penez na takovou koupi ????
