Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 19:04 09. Dec 2013
by kokosak
Dnes od cca 18:00 +- 15 minut nesnesitelné lagy.

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 19:07 09. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Dnes od cca 18:00 +- 15 minut nesnesitelné lagy.
Ono i forum docela pomalu načítá.

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 19:08 09. Dec 2013
by Paulus
Budu hádat...několik lidí stahuje věci na připojení :shock:

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 19:09 09. Dec 2013
by kucik
Na něčem drhne linka.

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 19:44 09. Dec 2013
by kokosak
To chce mazat. Kdo maže, ten jede ;)

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 20:55 09. Dec 2013
by Amber
Obyčejné PMko na fóru otvírám minimálně minutu :wall:
Připomíná mi to staré dobré časy, kdy jsme mívali doma suprtajfunrychlý internet přes pevnou linku :mrgreen:

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 21:14 09. Dec 2013
by karolina
Amber wrote:Obyčejné PMko na fóru otvírám minimálně minutu :wall:
Připomíná mi to staré dobré časy, kdy jsme mívali doma suprtajfunrychlý internet přes pevnou linku :mrgreen:
Hmmm, zvuk vytáčeného připojení mi chybí! :D

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 21:15 09. Dec 2013
by J.F.Payne
karolina wrote:Hmmm, zvuk vytáčeného připojení mi chybí! :D
Problem solved: http://www.youtube.com/watch?v=gsNaR6FRuO0

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 21:25 09. Dec 2013
by KaTo
kokosak wrote:Dnes od cca 18:00 +- 15 minut nesnesitelné lagy.
Mlč a umři jako chlap! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

//jj potvrzuji lagy - nejhorší bylo dostat se z Prvotního kamene do světa :lol: :lol: :lol:

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 23:20 09. Dec 2013
by soul1
Jo lagu těch bylo :-D neustale jsme straceli lečitele pak nam umřel střelec:-D a nebo litajici boss po celem dungu a ani nikdo nechape jakto že jsme ho umlatily? :D snad se to nebude opakovat často :D

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 00:34 10. Dec 2013
by kokosak
KaTo wrote:[Mlč a umři jako chlap! :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
Jen blázen by šel v něčem takovým do dungu. Zvlášť, když jeho přežití záleží na pohyblivosti a svůj útok musí jeden každý naklikávat 8)

Re: Lag lag lag laaaaaaaaaaaaaaaag

Posted: 11:37 10. Dec 2013
by kucik
Zkusil jsem zaříznout pár linek, které mi přišli zbytečné. Uvidíme dneska. Navíc dneska probéhalo nějaké stěhování serveru.