Page 1 of 1
OPRAVENO: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 19:48 09. Dec 2013
by karolina
Klíčník pro průchod do dalšího patra se nespawnuje, v lokaci jsou už dveře, při použití manévru přivolávajícího klíčníka se objeví efekt, ale klíčník nikde.
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 11:23 10. Dec 2013
by kucik
Takze chybi NPC v paletě -> Rejty

Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 11:24 10. Dec 2013
by Rejty
NPC v paletě je, resref "doomkghtboss002".
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 13:42 10. Dec 2013
by kucik
Tak fakt nevim. Takže summon efekt se tam ukáže, ale NPC se neobjeví? Takže script funguje, NPC v paletě je, ale prostě se nespawnuje.
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 14:30 10. Dec 2013
by Shaman88
Není waypoint umístěný na nevalidní pozici?
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 14:32 10. Dec 2013
by kucik
To by tam nebyl ten efekt, ne? Ale někdo s nim může zkusit hnout.
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 15:07 10. Dec 2013
by Shaman88
Efekt můžeš do prostoru dát.
Re: Královsví- Sklaní hory- hřbitov- hrobka 1
Posted: 13:18 19. Dec 2013
by Rejty
2. patro zpřístupněno.