Page 1 of 1

OPRAVENO: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 00:15 10. Dec 2013
by Goran
V lokaci Ivorský lesík - podzemní ruiny 2, není v poslední fázi u bosse a pokladu přechod, kterým by šlo odejít. Jeden přechod zde sice udělaný je, ale není funkční.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 08:39 10. Dec 2013
by Rejty
Dodej screen s mapou.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 10:01 10. Dec 2013
by Goran
Předběžně můžu říct, že jde o největší místnost úplně nalevo na mapě, z ní pak vedou nahoru dvě chodby a v té pravé je ten nefunkční přechod. Kdyby nestačilo, screen s mapou bude hned, jak se tam opět dostanu.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 10:02 10. Dec 2013
by Rejty
Screen bude lepší, díky.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 16:15 13. Dec 2013
by Pajule
Furt nejde projít, tak přikládám screen :)
přechod.JPG
přechod.JPG (33.89 KiB) Viewed 5671 times

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 20:36 13. Dec 2013
by Rejty
Kudy a kam nejde projít? Prosím o popis a označení na mapce.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 11:05 14. Dec 2013
by Goran
Celá ta lokace má několik přechodů přižemč konečným cílem je ta velká místnost (jak je zelený bodík). Z této místnosti by měl vést přechod (žlutý bodík) pryč (odhaduji, že do místnosti co je v právém horním rohu). Tento přechod zde je (modrá plocha na zemi) ale nefunguje.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 13:19 14. Dec 2013
by Puxina
Jo počkáát, to je ta strašidelná mapa s tou logickou hádankou, kde musíš projít ve správném pořadí a šlapat na správné přechody s označením písmenek?
A jsou tam takové tři díry, bažina, shnilé jídlo a taková krvavá, že když špatně šlápneš, tak tě tam za trest hodí? ;)

EDit: Aha už vím kde je chyba, tu lokaci jsem dělal já a spawn potvor dělal LDamian jen ten přechod nesvázal s nějakým kontrolním bodem nahoře. Přechod by měl vést ven z dungu.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 16:11 17. Dec 2013
by Caehan
Netýká se to už přechodu, ale je tam místo, které přemístilo mě, ale ne hraničářské zvíře... což je trochu blbé, když na něj spoléhám na odlákání pozornosti...

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 12:07 24. Dec 2013
by karolina
Přechod furt nefunguje, tak tam nelezte

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 21:07 14. Jan 2014
by Goran
Zatím neopraveno, tedy přidávám přesnou odpověď i se screenem. Tam kde je vidět na mapě moje postava se nalézá nefunkční přechod. Nejsem tvůrce této lokace, ale soudím, že by měl vést tam kam ukazuje fialová šipka, do malé místnosti s tekoucí krví. Tam totiž vedou přechody když jde člověk správně. Doufám že pomůže.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 21:08 14. Jan 2014
by Puxina
Písnu Rejtymu aby mi poslal tu lokaci a já to opravím ;). Nechápu proč to ještě není.

Re: Ivorský lesík - podzemní ruiny 2 - přechod

Posted: 11:57 31. Jan 2014
by Puxina
Mělo by to být opraveno, pokud je oprava už na modulu, ale asi jo, kdyžtak at na to někdo prosím mrkne. :wink: