Page 1 of 1

nastaveni spanku

Posted: 19:35 21. Nov 2007
by jaara
promena REST_ZONE v lokaci
hodnoty:
high - nebezpecnost velka, obnova 25%
med - stredni, 50%
safe - nizka, 75%
inn - hospoda, 100%
home - hracska obydli, 100%

promena SAFE (s velkými písmeny) je jen pro zpetnou kompatabilitu, nadale prosim nepouzivat a nahradit novou

Re: nastaveni spanku

Posted: 09:47 19. Aug 2010
by LDamian
Jak nastavim ohniste, aby se u nej dalo spat? Pripadne ktere ohniste je na to treba z palety pouzit? Kdysi mi to uz nekdo rikal, ale uspesne jsem zapomenul, takze bude lepsi, kdyz to tu bude napsane. Dekuji. :)

Re: nastaveni spanku

Posted: 09:51 19. Aug 2010
by kucik
Někde v custom paletě by mělo být ohniště s resrefem sy_ohnisko (zhruba). Hledal bych ho někde v tom custom 1,2,3...

Re: nastaveni spanku

Posted: 09:55 19. Aug 2010
by LDamian
kucik wrote:Někde v custom paletě by mělo být ohniště s resrefem sy_ohnisko (zhruba). Hledal bych ho někde v tom custom 1,2,3...
Mam. Staci ho nastavit pouzitelne a nebo je treba jeste nejaka promena?

Re: nastaveni spanku

Posted: 09:58 19. Aug 2010
by kucik
Mělo by bejt připravený tak jak je, jenom plácnout do lokace. Tzn. Mělo by bejt použitelný, mělo by mít přiloženej rozhovor a mělo by mít scripty onUsed, onSpellCastAt a OnHeartbeat (myslim).

Re: nastaveni spanku

Posted: 21:26 05. Sep 2013
by Amber
Máte někdo nápad / návod, jak vyrobím a nastavím toto?
kucik wrote:Mimo nastavení celé lokace pro spánek je možné udělat na místě neviditelný objekt, který bude simulovat zapálené ohniště, takže v blízkosti něj půjde spát.
Bohužel jsem nikde už nenašla ani staré ohniště a sama si s tím nevím rady. :(

Re: nastaveni spanku

Posted: 14:22 06. Sep 2013
by Amber
Amber wrote:Máte někdo nápad / návod, jak vyrobím a nastavím toto?
kucik wrote:Mimo nastavení celé lokace pro spánek je možné udělat na místě neviditelný objekt, který bude simulovat zapálené ohniště, takže v blízkosti něj půjde spát.
Bohužel jsem nikde už nenašla ani staré ohniště a sama si s tím nevím rady. :(
Stále nikdo, kdo by dokázal pomoct? :(

Re: nastaveni spanku

Posted: 14:30 06. Sep 2013
by Shaman88
Flákni tam stan s přechodem do další lokace a tu udělej odpočívací.
Třeba jako je v té lokaci kde jsou jezevci u ivory.

Re: nastaveni spanku

Posted: 14:32 06. Sep 2013
by Amber
Shaman88 wrote:Flákni tam stan s přechodem do další lokace a tu udělej odpočívací.
Třeba jako je v té lokaci kde jsou jezevci u ivory.
Co prosím??

Edit: Aha, už chápu. To je ale úplně mimo to, co potřebuju. :oops: Potřebuju opravdu nespací lokaci, v níž je malý prostor, kde spát jde. Bez přechodů.

Re: nastaveni spanku

Posted: 14:33 06. Sep 2013
by Shaman88
Nevím jak ti pomoct.
Takže říkám že to ohniště máš dát do stanu do nové lokace a tu celou nastavit jako spací.

Re: nastaveni spanku

Posted: 14:35 06. Sep 2013
by Amber
Ale právě to ohniště mělo způsobovat možnost spánku. :) Jako teď na Thalii, když máš lokaci lesa, nejde tam spát. Dojdeš k ohništi, zapálíš ho = jde spát. Akorát potřebuju, aby tam bylo to "ohniště" trvale hořící, tj. bez potřeby zapalovat jde u něj spát. Potřebuju to pro lokace interiérů, např. šatlavu, kde půjde spát v kobce, ale na chodbě a dalších místech té lokace ne.

Re: nastaveni spanku

Posted: 16:01 06. Sep 2013
by Puxina
A není na tom ohništi nějaký script, který by se dal použít.

Re: nastaveni spanku

Posted: 16:06 06. Sep 2013
by Amber
Čtěte prosím, co píšu :oops:
Puxina wrote:A není na tom ohništi nějaký script, který by se dal použít.
Amber wrote:Bohužel jsem nikde už nenašla ani staré ohniště a sama si s tím nevím rady.
Jestli někdo máte skript ohniště, tak by z toho šlo vycházet, ale stejně by se muset překopat a zkrouhnout o celý dialog a zapalování... :)