Page 1 of 2
OPRAVENO: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 16:55 10. Dec 2013
by kokosak
Možná ani ne tak chyba, jako nedostatek designu, ale aby se ze šatny do lázní samotných chodilo přes vstupní halu.... 0.o
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 16:59 10. Dec 2013
by kokosak
Dveře od masážního salonku a sauny jsou zamčené. Klíč od lázní nefunguje.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:00 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Možná ani ne tak chyba, jako nedostatek designu, ale aby se ze šatny do lázní samotných chodilo přes vstupní halu.... 0.o
Neřeš detaily
Beru to tak, že si koupíš klíček převlékneš se a přes sebe máš hábit a svlékneš se až pak u bazénku třeba do plavek nebo do naha.
A hlavně v rohu je tam sauna, takže tam už taky nějak musíš dojít

. A víc převlékaren se mi zdálo zbytečné.
To že jsou ty dveře zamčené nevím je to chyba, měly být odemčené.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:04 10. Dec 2013
by kokosak
Puxina wrote:
Neřeš detaily
Beru to tak, že si koupíš klíček převlékneš se a přes sebe máš hábit a svlékneš se až pak u bazénku třeba do plavek nebo do naha.
Opravdu je takový problém dát tam do rohu dvéře, aby stydlivá, plavek nemající ženská stvoření nemusela tlapat zabalená v ručníku přes studenou halu vystavená chtivým zrakům náhodných návštěvníků?
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:05 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:
Opravdu je takový problém dát tam do rohu dvéře, aby stydlivá, plavek nemající ženská stvoření nemusela tlapat zabalená v ručníku přes studenou halu vystavená chtivým zrakům náhodných návštěvníků?
Není, jen tam musíš dát dveře, páku, nastavit na dveře klíček a tak dále. Budiž, já to tam klidně doplním, ale dle mě to je zbytečný detail

.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:10 10. Dec 2013
by kokosak
Hráči postav se studem ti budou velmi vděčni

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:21 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Hráči postav se studem ti budou velmi vděčni

Jojo bude oprava jak mi Rejty pošle tu lokaci zpět

.
Možná tam doplním i ten obchod.
Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady?

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:23 10. Dec 2013
by kokosak
Šaty typu "osuška". Ale pěkně prosím, aby nestály 3k, jako vějíře a deštníčky. Kdo na to má brát?
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:24 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Šaty typu "osuška". Ale pěkně prosím, aby nestály 3k, jako vějíře a deštníčky. Kdo na ro má brát?
To budu muset omrknout jak se to tam nastavuje. Uvidím.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:31 10. Dec 2013
by Amber
Puxina wrote:Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady?

Mohl by ses prosím podívat na zoubek použitelným plc s anglickými názvy? Jde hlavně o "commode", ale zahlédla jsem myslím i nějaké další. Díky.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:33 10. Dec 2013
by Puxina
Amber wrote:Puxina wrote:Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady?

Mohl by ses prosím podívat na zoubek použitelným plc s anglickými názvy? Jde hlavně o "commode", ale zahlédla jsem myslím i nějaké další. Díky.

Dobrá.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 17:42 10. Dec 2013
by Nalkanar
Takže nemusím vyrábět ručníček s monogramem?

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 18:05 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Dveře od masážního salonku a sauny jsou zamčené. Klíč od lázní nefunguje.
Jo už jsem našel chybku.
Ty dveře mají být odemčené, ale v proměné je nastavení na zamknutí. Takže jakmile je někdo otevře a pak se zavřou, tak se asi zamknou nebo neví.
Opravím

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 21:48 10. Dec 2013
by Puxina
Poslány opravy, dal jsem tam obchod s Rp věcma (snad pobaví popisy některých předmětů

) , upravil převlékarny, v rozhovoru jsou i ceny pokojů, snížil jsem ceny pokojů a masáží.
Prodej klíčů do lázní musí nějak pošefovat kucik.
A učitelku asi Rejty

.
Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí
Posted: 00:48 11. Dec 2013
by Caehan
V těch pokojích za 500 grešlí nejde spát.
...a je to "horní město", ne "dolní město"...
