Page 1 of 2

OPRAVENO: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 16:55 10. Dec 2013
by kokosak
Možná ani ne tak chyba, jako nedostatek designu, ale aby se ze šatny do lázní samotných chodilo přes vstupní halu.... 0.o

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 16:59 10. Dec 2013
by kokosak
Dveře od masážního salonku a sauny jsou zamčené. Klíč od lázní nefunguje.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:00 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Možná ani ne tak chyba, jako nedostatek designu, ale aby se ze šatny do lázní samotných chodilo přes vstupní halu.... 0.o
Neřeš detaily :P

Beru to tak, že si koupíš klíček převlékneš se a přes sebe máš hábit a svlékneš se až pak u bazénku třeba do plavek nebo do naha.

A hlavně v rohu je tam sauna, takže tam už taky nějak musíš dojít ;). A víc převlékaren se mi zdálo zbytečné.

To že jsou ty dveře zamčené nevím je to chyba, měly být odemčené.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:04 10. Dec 2013
by kokosak
Puxina wrote:
Neřeš detaily :P

Beru to tak, že si koupíš klíček převlékneš se a přes sebe máš hábit a svlékneš se až pak u bazénku třeba do plavek nebo do naha.
Opravdu je takový problém dát tam do rohu dvéře, aby stydlivá, plavek nemající ženská stvoření nemusela tlapat zabalená v ručníku přes studenou halu vystavená chtivým zrakům náhodných návštěvníků?

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:05 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote: Opravdu je takový problém dát tam do rohu dvéře, aby stydlivá, plavek nemající ženská stvoření nemusela tlapat zabalená v ručníku přes studenou halu vystavená chtivým zrakům náhodných návštěvníků?
Není, jen tam musíš dát dveře, páku, nastavit na dveře klíček a tak dále. Budiž, já to tam klidně doplním, ale dle mě to je zbytečný detail ;).

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:10 10. Dec 2013
by kokosak
Hráči postav se studem ti budou velmi vděčni ;)

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:21 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Hráči postav se studem ti budou velmi vděčni ;)
Jojo bude oprava jak mi Rejty pošle tu lokaci zpět ;).
Možná tam doplním i ten obchod.

Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady? :wink:

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:23 10. Dec 2013
by kokosak
Šaty typu "osuška". Ale pěkně prosím, aby nestály 3k, jako vějíře a deštníčky. Kdo na to má brát?

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:24 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Šaty typu "osuška". Ale pěkně prosím, aby nestály 3k, jako vějíře a deštníčky. Kdo na ro má brát?
To budu muset omrknout jak se to tam nastavuje. Uvidím.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:31 10. Dec 2013
by Amber
Puxina wrote:Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady? :wink:
Mohl by ses prosím podívat na zoubek použitelným plc s anglickými názvy? Jde hlavně o "commode", ale zahlédla jsem myslím i nějaké další. Díky. ;)

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:33 10. Dec 2013
by Puxina
Amber wrote:
Puxina wrote:Chcete RP předměty jako hřebínky, mýdla a tak? Nějaké další nápady? :wink:
Mohl by ses prosím podívat na zoubek použitelným plc s anglickými názvy? Jde hlavně o "commode", ale zahlédla jsem myslím i nějaké další. Díky. ;)
Dobrá.

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 17:42 10. Dec 2013
by Nalkanar
Takže nemusím vyrábět ručníček s monogramem? :lol:

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 18:05 10. Dec 2013
by Puxina
kokosak wrote:Dveře od masážního salonku a sauny jsou zamčené. Klíč od lázní nefunguje.
Jo už jsem našel chybku.

Ty dveře mají být odemčené, ale v proměné je nastavení na zamknutí. Takže jakmile je někdo otevře a pak se zavřou, tak se asi zamknou nebo neví.

Opravím ;)

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 21:48 10. Dec 2013
by Puxina
Poslány opravy, dal jsem tam obchod s Rp věcma (snad pobaví popisy některých předmětů :roll: ) , upravil převlékarny, v rozhovoru jsou i ceny pokojů, snížil jsem ceny pokojů a masáží.

Prodej klíčů do lázní musí nějak pošefovat kucik.
A učitelku asi Rejty ;).

Re: Karatha - dolní město - lázně - přízemí

Posted: 00:48 11. Dec 2013
by Caehan
V těch pokojích za 500 grešlí nejde spát. :(


...a je to "horní město", ne "dolní město"... :P