Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: mnich -pouziti zbrani

Posted: 19:55 11. Dec 2013
by Grin
U monka je napsano
Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou, případně při hodu shurikeny. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.

Ve hre vsak sai a nunchaku neovlada..

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:01 11. Dec 2013
by Barbar321
Grin wrote:U monka je napsano
Bouře úderů (Flurry of blows)
- Mnich získává jeden bonusový útok za kolo, pokud bojuje neozbrojeným bojem, saiem, nunchakou nebo kamou, případně při hodu shurikeny. Při použití této schopností mají všechny útoky v kole postih -2 k zásahu.

Ve hre vsak sai a nunchaku neovlada..
není potřeba patřičný feat?

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:07 11. Dec 2013
by Grin
no obe zbrane jsou vedene jako vychodni..jen mi prijde divny, aby byli zminovany u monka u nejake ability, aby se prodavali v podtemnu a pritom je jinej nez vychodni monk neumel pouzivat..
takze by otazka mela byt polozena asi takto?
ma nebo nema mit monk tyto dve zbrane?

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:11 11. Dec 2013
by Zsarx
Je to tam napsaný protože ta abilita je upravená pro "shinobi" classu kterou můžou jen východňáci. V podtemnu by je prodávat nemuseli no ale co už :lol:

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:17 11. Dec 2013
by mandos
Nejsou to náhodou všechno exotické zbraně?

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:18 11. Dec 2013
by Nalkanar
Už ne. NT to rozhodila.

IMHO je to taky tím shinobim, který má ten samý feat, ale může i ty dvě další zbraně.

Re: mnich -pouziti zbrani

Posted: 20:20 11. Dec 2013
by Rejty
Je to pro východní mnichy.