Page 1 of 2
OPRAVENO: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 21:25 11. Dec 2013
by Puxina
Vždy když vlezu z prvního dolu do druhého, tak mi druhý důl nenačte a spadne mi NWN.
Samozřejmě pak už za postavu nejde jít do hry a ani DM mě z tama nevytáhne.
Ta lokace je funkční a nebo to padá jen mě?
Úpravu grafiky na mě nezkoušejte

To nepomáhá.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 22:32 11. Dec 2013
by Shaman88
Měla by tam být před vstupem barikáda.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 22:35 11. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Měla by tam být před vstupem barikáda.
Jo nějaké šutry tam byly, ale dalo se tam prokličkovat a vlézt na přechod.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 00:11 12. Dec 2013
by Shaman88
Co ti mám na to říct....
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 07:08 12. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Co ti mám na to říct....
Já netušil, že se tam nemá chodit

Šak nevadí.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 19:00 12. Dec 2013
by Losin
stejný problém... ta barikáda je pro zarputilé lootery dost chabá překážka

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 19:02 12. Dec 2013
by karolina
Losin wrote:stejný problém... ta barikáda je pro zarputilé lootery dost chabá překážka

To je těžký když někdo neumí číst
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 5%99echodu
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 19:06 12. Dec 2013
by kokosak
Na druhý straně nemužeš po nikom chtít, aby tu prolýzal každou stránku a všechny si pamatoval. Kor, když jméno lokace se dozví až když se mu načítá... a to je lehce pozdě, n'est-ce pas?
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 19:16 12. Dec 2013
by Rejty
Prosím o vyzkoušení po následujícím restartu.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 20:37 13. Dec 2013
by Rejty
Už to funguje?
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 21:48 13. Dec 2013
by Puxina
Rejty wrote:Už to funguje?
Ne, nefunguje

, tak nic chvílu si Ter nezahraju
A dolní město v Karathře je taky nějaké po....podivné.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 08:50 14. Dec 2013
by Rejty
Našel jsem ještě jeden problém, tak to zkuste po dalším restartu.
Puxina wrote:A dolní město v Karathře je taky nějaké po....podivné.
Opravdu užitečný bug report

Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 10:23 14. Dec 2013
by Puxina
Rejty wrote:Našel jsem ještě jeden problém, tak to zkuste po dalším restartu.
Puxina wrote:A dolní město v Karathře je taky nějaké po....podivné.
Opravdu užitečný bug report

No co? O dolním městě se ví, že je prostě nějak citlivé a hodně to tam hráčům padá.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 10:49 14. Dec 2013
by černý vlk
Přechod stále nefunguje, nahrají se 4/5 a pak to spadne.
Re: Království - jaarigská slat - starý důl 2
Posted: 10:54 14. Dec 2013
by Goran
Tohle je asi nejnutnější věc k opravě, neb podle toho co sleduju se z testování tohohle bugu stal koníček pro jednotlivce i skupiny

.