Page 1 of 2

OPRAVENO: Stínové zranění

Posted: 03:01 12. Dec 2013
by Strigo
Zdravím, dnes se mi podařilo zabít postavu i přes zaplé stínové zranění. Nevyužil jsem žádných kouzel nebo něčeho takového.
Měl jsem jen a pouze Velký meč +1.

Re: Stínové zranění

Posted: 03:02 12. Dec 2013
by Mourisson1
A zkusil jsi potom vzít stahovací nůž, kliknout na mrtvolu a vzkřísit jí?

Re: Stínové zranění

Posted: 03:07 12. Dec 2013
by Strigo
Mourisson1 wrote:A zkusil jsi potom vzít stahovací nůž, kliknout na mrtvolu a vzkřísit jí?
Nezkusil :-D jestli to funguje takhle, tak potěž koště :-D moje chyba :-D vlastně i chyba toho koho jsem zabil, že to nevěděl stejně jak já.

Holt za blbost se platí.

Re: Stínové zranění

Posted: 03:59 12. Dec 2013
by Bahnak
Jojo, funguje to přesně takhle.
Vezmeš stahovák do ruky, klikneš na mrtvolku a vyběhne ti rozhovor kde můžeš mrtvolku:
A) Profackovat a vzkřísit
B) Zbavit mrtvolku přebytečných zlaťáčků
C) Odříznout ji hlavičku

Re: Stínové zranění

Posted: 10:22 12. Dec 2013
by Infra
Ještě dodám, že stínová zranění se musí povolit v duši bytosti. Nejsou tuším automaticky zaplá.

Re: Stínové zranění

Posted: 11:40 12. Dec 2013
by kucik
Infra wrote:Ještě dodám, že stínová zranění se musí povolit v duši bytosti. Nejsou tuším automaticky zaplá.
Automaticky jsou zaplá. Manuálně je musíš zakázat.

Re: Stínové zranění

Posted: 11:41 12. Dec 2013
by Mourisson1
No, podle mejch zkušeností jsou vyplý, viď mandosi? :D

Re: Stínové zranění

Posted: 11:43 12. Dec 2013
by KaTo
Potvrzuji Mourka - automaticky jsou stínovky vyplý.
Minimálně u obou mých postav jsem je poctivě nastavoval z "OFF" na "ON".
Jestli kucik je má zaplý, je to nějaká protekce :D :D od serveru!

Re: Stínové zranění

Posted: 11:46 12. Dec 2013
by rosnicka
takze jestli jsem to dobre pochopila kdyz nekde nahodou nekoho zabiju tak ho muzu vzkrisit ?

Re: Stínové zranění

Posted: 11:46 12. Dec 2013
by soul1
co to vubec je stínové zranění? :D

Re: Stínové zranění

Posted: 11:48 12. Dec 2013
by Nalkanar
Jednoduše - Ubití do bezvědomí s možností snadného probrání.

Re: Stínové zranění

Posted: 11:56 12. Dec 2013
by Puxina
rosnicka wrote:takze jestli jsem to dobre pochopila kdyz nekde nahodou nekoho zabiju tak ho muzu vzkrisit ?
Se zaplýma stínovkama a se stahovacím nožíkem ano.

Ses nechala ukecat na souboj se Strigem? Mě s tím taky otravoval. :D

Re: Stínové zranění

Posted: 11:58 12. Dec 2013
by rosnicka
to ne, a abych rekla pravdu ja si nepamatuji co ma za postavu.. ale asi je to ten co mi komentoval me obleceni ve hre .. nevadi casem az se dopracuji mu lina zvalchuje zada :mrgreen:

Re: Stínové zranění

Posted: 14:33 12. Dec 2013
by karolina
Automaticky jsou vyplá, určitě. Musíš je zapnout přes duši postavy. Doporučuju zejména postavám, co používají v boji srážení a pododobně. (Diemo: "Ježiš Kájo, něco tě hrozně rasí.... aha, tak to jsem byl já"

Re: Stínové zranění

Posted: 15:17 12. Dec 2013
by Strigo
rosnicka wrote:to ne, a abych rekla pravdu ja si nepamatuji co ma za postavu.. ale asi je to ten co mi komentoval me obleceni ve hre .. nevadi casem az se dopracuji mu lina zvalchuje zada :mrgreen:
Jop to je dost možné, Term komentoval dost věcí. (už si nepamatuji co všechno) :D