OPRAVENO: Kahzed - Hagolská brána - stoky 1
Posted: 13:57 12. Dec 2013
Lokace je přestavěná, našel jsem tam dvoje sutiny s tlačítkem. Po prvním zmáčknutí (prvních sutin) se mi vypsala hláška "to by mohlo být ono" po dalším zmáčknutí už to vypisuje pouze "znovu si zmáčkl tlačítko a dveře se zavírají". Později jsem v této lokaci našel otevřené, ale nepoužitelné dveře.
Možná jsem jen nepochopil princip, ale přijde mi, že je něco špatně nastavené.
Možná jsem jen nepochopil princip, ale přijde mi, že je něco špatně nastavené.