Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Únik ze scény
Posted: 16:15 12. Dec 2013
by mandos
Nevím jak je to na NT tak to sem radši píšu. Únik ze scény dává těch původních +4 AC ne jako na ST.
Re: Únik ze scény
Posted: 19:32 18. Dec 2013
by Shaman88
Tohle se bude muset promyslet.
Re: Únik ze scény
Posted: 20:14 18. Dec 2013
by kokosak
nooooo... já bych to nechaaaaaaaal. Přeci jen, když už nemáme temnotu...

Re: Únik ze scény
Posted: 20:18 18. Dec 2013
by mandos
Jestli se promýšlí tak já bych si taky přisadil to nechat, bude to jeden z warlokovejch obranejch kouzel kterejch má fakt málo a bude to trochu jiný než co maj wiz/soc takže se nebudou tolik mlátit a může se promyslet co radši použít jestli na trefení bosse nebo na obranu před ním...navíc se to jmenuje únik ze scény to indikuje obranu ne?

Re: Únik ze scény
Posted: 20:37 18. Dec 2013
by Shaman88
Necháváme tedy.