Page 1 of 3

Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 18:55 12. Dec 2013
by kokosak
17:53 - kick

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 18:58 12. Dec 2013
by kokosak
Server neodpovídá, timeout, ale na webu se to jako restart netváří.

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 18:59 12. Dec 2013
by sandoftime
kokosak wrote:Server neodpovídá, timeout, ale na webu se to jako restart netváří.
na webu jsou ve hře hráči co ve hře nejsou, tudíž je server down

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:00 12. Dec 2013
by Aillen
Spadlo mi to před chvilkou a nemohu se přihlásit :(
Pořád mi to píše "Server neodpovídá (timeout)"

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:04 12. Dec 2013
by kokosak
*kouká po někom z týmu*

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:07 12. Dec 2013
by soul1
Boss předemnou a někdo kdo by to resetoval nebo něco takoveho nikde :D

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:08 12. Dec 2013
by Losin
Vypadá to, že zase budeme muset po (snad) krátký čas vést naše obyčejné nudné reálné životy :shock:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:08 12. Dec 2013
by kokosak
NEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:09 12. Dec 2013
by kafe
Hahahahaha! :twisted:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 19:10 12. Dec 2013
by soul1
Losin wrote:Vypadá to, že zase budeme muset po (snad) krátký čas vést naše obyčejné nudné reálné životy :shock:
Co to je?

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 20:24 12. Dec 2013
by Hassan
Zavislaci uz museji mit depresi :lol:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 20:26 12. Dec 2013
by Mourisson1
Přesně tak! :shock:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 20:28 12. Dec 2013
by radekdnb
nééééééééééééééé *začne si trhat vlasy* :twisted:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 20:29 12. Dec 2013
by Hassan
Delaj na to fajnovy prasky.... :lol:

Re: Timeout / vykopnutí hráčů part 2

Posted: 20:30 12. Dec 2013
by Mourisson1
Na spuštění serveru? :biggrin: