Page 1 of 1

OPRAVENO: Karatha - lázně

Posted: 02:59 13. Dec 2013
by sandoftime
V lázeňských pokojích nejde spát. Vyzkoušel jsem teda jen pokoj č.1 (jsou docela drahé na zkoušení "jestli náhodou" ) ale hádám že v ostatních to bude stejné.

Re: Karatha - lázně

Posted: 06:59 13. Dec 2013
by Puxina
sandoftime wrote:V lázeňských pokojích nejde spát. Vyzkoušel jsem teda jen pokoj č.1 (jsou docela drahé na zkoušení "jestli náhodou" ) ale hádám že v ostatních to bude stejné.
Jo to musí nastavit kucik nebo Rejty. O tom se ví. On stejně ještě Rejty musí přehrát ty NPC a rozhovory těma co jsem nedávno opravoval, aby měli nižší ceny a tak.