Page 1 of 2
OPRAVENO: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 15:49 13. Dec 2013
by Puxina
Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.
Re: Kurtizána
Posted: 16:23 13. Dec 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.
Jaké má přesvědčení?
Je to žena?
Re: Kurtizána
Posted: 16:30 13. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Puxina wrote:Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.
Jaké má přesvědčení?
Je to žena?
Jasně, žena.
Chaoticky (zmateně) neutrální.
Edit: Ted jsem si všiml, proč má +1 odolnost?
Dostal jsem za půlelfa +1 obratnost, ale vidím i +1 odolnost. Uh

Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:31 13. Dec 2013
by Puxina
Otázkou jestli je ta kurtizána na modulu, páč učitelé jsou taky nějak divní.
A toho půlelfa nechápu proč mám +1 odolnost.
Co s tím?

Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:33 13. Dec 2013
by Shaman88
Čekat, nejspíš jsem špatně nastavil přesvědčení.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:38 13. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Čekat, nejspíš jsem špatně nastavil přesvědčení.
Dobře to nevadí a ten půlelf?
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:39 13. Dec 2013
by Shaman88
Ten půlelf je divný, viděl jsem už několik půlelfů nikdo nic nehlásil.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:44 13. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote:Ten půlelf je divný, viděl jsem už několik půlelfů nikdo nic nehlásil.
Je to tak. Schválně jsem na to teď mrknul:
Code: Select all
// Pulelf^M
stSubrace = SEI_CreateSubrace( SUBRACE_HALFELF, RACIAL_TYPE_HALFELF, "Pul-Elf" );^M
stSubrace = SEI_AddFieldText( stSubrace, "pulelf" ); // "pulelf"^M
stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "ability_inc 1 1" ); // +1 Dex^M
stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "ability_inc 2 1" ); // +1 Con^M
stSubrace.m_bIsDefault = TRUE;^M
stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "dlouhy_mec" );^M
stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "dlouhy_luk" );^M
SEI_SaveSubrace( stSubrace );
Asi to nikomu nevadilo

Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:50 13. Dec 2013
by Puxina
Já si toho taky všiml až na tom svém screenu. Jsem si říkal co to?

Pak jsem zkusil vyhledat jestli to někdo psal a fakt asi ne.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 17:59 13. Dec 2013
by Shaman88
Já mám takový nepříjemný dojem že to tam dotáhl někdo nějakým importem, protože před zavedením kurtizány to tu nebylo.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 18:03 13. Dec 2013
by kucik
Ve verzi z konce listopadu je to taky.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 18:05 13. Dec 2013
by Shaman88
Tak to se ztratilo při tom rollbacku u mé ztráty disku...
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 18:20 13. Dec 2013
by Puxina
Ajta krajta, takže ji pak budu muset založit znova, co?
Až se to opraví.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 18:22 13. Dec 2013
by Shaman88
Ne proč?
Subrasy by se měli opravovat samy.
Re: Kurtizána + půlelf chyba
Posted: 18:40 13. Dec 2013
by Puxina
Aha to je fajn
