Page 1 of 2

OPRAVENO: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 15:49 13. Dec 2013
by Puxina
Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.

Re: Kurtizána

Posted: 16:23 13. Dec 2013
by Shaman88
Puxina wrote:Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.
Jaké má přesvědčení?
Je to žena?

Re: Kurtizána

Posted: 16:30 13. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:
Puxina wrote:Požadavky splněny, ale zatím ji nejde ve hře klikat lvl, mám to políčko ve výběru zašedlé.
Jaké má přesvědčení?
Je to žena?
Jasně, žena.
Chaoticky (zmateně) neutrální.

Image

Edit: Ted jsem si všiml, proč má +1 odolnost?

Dostal jsem za půlelfa +1 obratnost, ale vidím i +1 odolnost. Uh :shock:

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:31 13. Dec 2013
by Puxina
Otázkou jestli je ta kurtizána na modulu, páč učitelé jsou taky nějak divní.

A toho půlelfa nechápu proč mám +1 odolnost.

Co s tím? ;)

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:33 13. Dec 2013
by Shaman88
Čekat, nejspíš jsem špatně nastavil přesvědčení.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:38 13. Dec 2013
by Puxina
Shaman88 wrote:Čekat, nejspíš jsem špatně nastavil přesvědčení.
Dobře to nevadí a ten půlelf?

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:39 13. Dec 2013
by Shaman88
Ten půlelf je divný, viděl jsem už několik půlelfů nikdo nic nehlásil.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:44 13. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote:Ten půlelf je divný, viděl jsem už několik půlelfů nikdo nic nehlásil.
Je to tak. Schválně jsem na to teď mrknul:

Code: Select all

    // Pulelf^M
    stSubrace = SEI_CreateSubrace( SUBRACE_HALFELF, RACIAL_TYPE_HALFELF, "Pul-Elf" );^M
    stSubrace = SEI_AddFieldText( stSubrace, "pulelf" );           // "pulelf"^M
    stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "ability_inc 1 1" );           // +1 Dex^M
    stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "ability_inc 2 1" );           // +1 Con^M
    stSubrace.m_bIsDefault = TRUE;^M
    stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "dlouhy_mec" );^M
    stSubrace = SEI_AddTrait( stSubrace, "dlouhy_luk" );^M
    SEI_SaveSubrace( stSubrace );
Asi to nikomu nevadilo :mrgreen:

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:50 13. Dec 2013
by Puxina
Já si toho taky všiml až na tom svém screenu. Jsem si říkal co to? :D Pak jsem zkusil vyhledat jestli to někdo psal a fakt asi ne.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 17:59 13. Dec 2013
by Shaman88
Já mám takový nepříjemný dojem že to tam dotáhl někdo nějakým importem, protože před zavedením kurtizány to tu nebylo.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 18:03 13. Dec 2013
by kucik
Ve verzi z konce listopadu je to taky.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 18:05 13. Dec 2013
by Shaman88
Tak to se ztratilo při tom rollbacku u mé ztráty disku...

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 18:20 13. Dec 2013
by Puxina
Ajta krajta, takže ji pak budu muset založit znova, co? ;)
Až se to opraví.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 18:22 13. Dec 2013
by Shaman88
Ne proč?
Subrasy by se měli opravovat samy.

Re: Kurtizána + půlelf chyba

Posted: 18:40 13. Dec 2013
by Puxina
Aha to je fajn ;)