Page 1 of 1

VYSVĚTLENO: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Posted: 00:40 14. Dec 2013
by kafe
K tomuto:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=1&t=6902

1) "výstupní" placable z pumpy je vzhledově stejný, jako "vstupní"? (myšleno je tlačítko na zjevení dveří, u jiných lokací tomu tak bylo)
2) pokud ano, není u něj nastavené moc vysoké cílové číslo na objevení? Protože i já jsem zavřený, ale ať na tu věc koukám jak koukám, nic nevidím (search mode on, samozřejmě)
3) pokud je výše zmíněné pravda, mohl by mě někdo prosím odtama vytáhnout? :wall: :)

Re: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5 - výlez z "Pumpy"

Posted: 08:48 14. Dec 2013
by Rejty
Výstupní placeabl nemusí vypadat stejně, když jej najdeš cestou tam, měl byt mít dostatek hledání na nalezní cesty zpět.

V této lokací výlez funguje, stačí hledat, tvůj předchůdce jej objevil.

Re: VYSVĚTLENO: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Posted: 09:57 14. Dec 2013
by kafe
Už jsem to probral s Mokem, ale zdá se, že se svojí postavou opravdu spotnu jen vlez, ale výlez už ne...

Re: VYSVĚTLENO: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Posted: 09:58 14. Dec 2013
by Rejty
Podívám se na nastavené DC. Kolik tam máš bodů?

Re: VYSVĚTLENO: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Posted: 10:01 14. Dec 2013
by Rejty
Bylo tam větší DC, opraveno.

Re: VYSVĚTLENO: Kahzed - Duegaří čtvrť - stoky 5

Posted: 10:31 14. Dec 2013
by kafe
Jsem to tušil :)

A body nemám žádné, takže se pohybuju vesměs kolem nuly.