Page 1 of 1

VYŘEŠENO: WB modul

Posted: 13:48 14. Dec 2013
by kafe
WB modul na stránkách ke stažení je starý, s aktuálními haky a tlk se nespustí (potřebuje nt_c_131129v2.hak , nt_maste06.tlk)

Re: WB modul

Posted: 13:50 14. Dec 2013
by Rejty

Re: WB modul

Posted: 13:51 14. Dec 2013
by Rejty

Re: WB modul

Posted: 13:54 14. Dec 2013
by kafe
Díky :)

Možná by nebylo od věci obojí přihodit přímo do archivu k WB modulu, pokud se nebude měnit tak často jako věci na serveru?