Page 1 of 1

OPRAVENO: Staarý hákovec

Posted: 15:50 14. Dec 2013
by Infra
Má nějaké nepovedené jméno a v combatlogu to rozhazuje barvy.
Starý hákovec.jpg
Starý hákovec.jpg (7.85 KiB) Viewed 4832 times
Dále se stalo, že nešel vybrat loot. - tělo se neobjevilo, ale objevilo se toto:
Chyba.jpg
Chyba.jpg (14.29 KiB) Viewed 4830 times
Objekt tam zůstal ležet a nezmizel ani po 10ti minutách.

Re: Staarý hákovec

Posted: 16:17 14. Dec 2013
by kucik
To byva problem tilesetu, ze loot pada pod uroven zeme.

Re: Staarý hákovec

Posted: 18:07 14. Dec 2013
by NesQe
To samý Podzemní divočina 5 - doupě 3

šéf koboldů má zelený normální jméno, ale loot nikde jen vytabujem to divný modrý kulatý cosi.

Re: Staarý hákovec

Posted: 21:35 14. Dec 2013
by Caehan
Jen bych rád upozornil, že Maldorian ve stokách má úplně stejné problémy - divné jméno a nenakliknutelný loot. Hlásil jsem to v jiném topicu.

Re: Staarý hákovec

Posted: 00:57 15. Dec 2013
by Infra
To samé se děje i u xorna v kanálech, který má korektní zelený název.
Ale loot nelze vybrat.

Re: Staarý hákovec

Posted: 01:32 15. Dec 2013
by kucik
Je to problem VSECH nove udelanych bossu. Oprava uz se nahrava.

Re: OPRAVENO: Staarý hákovec

Posted: 12:36 15. Dec 2013
by Krysak
Načelník koboldů v podtemnu nemá sebratelný loot. Jako u hakovce je spadlý pod zem.

Re: OPRAVENO: Staarý hákovec

Posted: 12:38 15. Dec 2013
by karolina
Krysak wrote:Načelník koboldů v podtemnu nemá sebratelný loot. Jako u hakovce je spadlý pod zem.
Hele, nám se teďko stalo, že byl mrtvej boss rychle nakliknutelnej a dal se vybrat, tak jestli to není i u těch ostatních bossů.. ale je to teda celkem na prd, musíš být dost rychlí, jinak zmizne a zbude jen modrej flek.

Re: OPRAVENO: Staarý hákovec

Posted: 13:18 15. Dec 2013
by NesQe
Taky se povedlo u bossáka jednoho ... honem nakliknout na tělo než zmizelo a vybrat loot.