Page 1 of 2

Zen střelba

Posted: 22:14 14. Dec 2013
by Radim
Snad nebudu za trola

moudrost 20 +5 před boostem po boostu 24 +7
ab se nemění

obratnost 12 před a po 16 +3
ab se zvedá o 2

kouzleno po sobě

Re: Zen střelba

Posted: 22:32 14. Dec 2013
by Caehan
Radim wrote:Snad nebudu za trola

moudrost 20 +5 před boostem po boostu 24 +7
ab se nemění

obratnost 12 před a po 16 +3
ab se zvedá o 2

kouzleno po sobě
S jakou zbraní?

Re: Zen střelba

Posted: 22:36 14. Dec 2013
by Radim
Na prak asi :wall:

Re: Zen střelba

Posted: 22:36 14. Dec 2013
by radekdnb
umíč číst??? :D ZEN střelba :D...takže asi s LUKEM :D

Re: Zen střelba

Posted: 22:43 14. Dec 2013
by Caehan
Tady si lidé stěžují na leccos... a typ zbraně jsem se tam nikdě nedočetl, tak se ptám...

Re: Zen střelba

Posted: 22:46 14. Dec 2013
by Caehan
A nebyl to problém výpisu? Jsi si jistý, žes těch +kdovíkolik skutečně nedostal?

Re: Zen střelba

Posted: 22:58 14. Dec 2013
by sandoftime
radekdnb wrote:umíč číst??? :D ZEN střelba :D...takže asi s LUKEM :D
Zen střelba funguje na všechny střelné zbraně. Takže asi LUKEM může být taky asi PRAKEM asi HÁZECÍ SEKEROU, asi KUŠÍ atd.

Re: Zen střelba

Posted: 23:02 14. Dec 2013
by Zeerit
Vrhací sekera nevím, ale se vším ostatním by mělo.

Re: Zen střelba

Posted: 23:21 14. Dec 2013
by sandoftime
Vrhací sekera taky. Teda možná ne. Pokud by se postava ji rozhodla používat nablízko jako palici.

Re: Zen střelba

Posted: 23:32 14. Dec 2013
by kafe
Zen střelba by měla fungovat na všechny vrhací a střelné zbraně bez rozdílu (alias "zbraně na dálku"). Alespoň v normálním nwn tomu tak je a tady jsem si změny nikde nevšiml.

Re: Zen střelba

Posted: 02:33 15. Dec 2013
by Shaman88
Radim wrote:Snad nebudu za trola

moudrost 20 +5 před boostem po boostu 24 +7
ab se nemění

obratnost 12 před a po 16 +3
ab se zvedá o 2

kouzleno po sobě
Pokud jsi to sledoval v logu, neměnila se vzdálenost mezi tebou a cílem?

Re: Zen střelba

Posted: 09:32 15. Dec 2013
by Radim
Shaman88 wrote:
Radim wrote:Snad nebudu za trola

moudrost 20 +5 před boostem po boostu 24 +7
ab se nemění

obratnost 12 před a po 16 +3
ab se zvedá o 2

kouzleno po sobě
Pokud jsi to sledoval v logu, neměnila se vzdálenost mezi tebou a cílem?
Ne ne boostil jsem se ve městě a měl otevřený char. list
Mám 10 lvl klerika 1 tulák zaměření za zbraň, mám feat zenka a ab bez luku 8/3 s lukem 14/9 při moudrosti 20/+5 to by odpovídalo.

Re: Zen střelba

Posted: 22:01 15. Dec 2013
by Shaman88
Je dost možné že zen střelba bere jen trvalé efekty v potaz, takže buffy ti nepomůžou (já to nikdy netestoval, na zen jsem jezdil ne klerika a u toho jsem měl vždy moudrost z itemů a už jsem nekouzlil spell)

Re: Zen střelba

Posted: 22:36 15. Dec 2013
by Radim
Pak to asi trošku ztrácí smysl. Jestli to nepůjde opravit tak mám main postavu k ničemu. Dobrý vysvětlení, já si spell neházel, ale tady itemy stojej trošku jinak než na ST kdy jsme na 10 lvl měli komplet.

Re: Zen střelba

Posted: 22:51 15. Dec 2013
by -darkvision-
Shaman88 wrote:Je dost možné že zen střelba bere jen trvalé efekty v potaz, takže buffy ti nepomůžou (já to nikdy netestoval, na zen jsem jezdil ne klerika a u toho jsem měl vždy moudrost z itemů a už jsem nekouzlil spell)
V normálním nwn to funguje normálně. Vemeš zenstřelbu a pokaždé se to bere z moudrosti. At itemy nebo kouzla či lahve. Pokad si navýšíš moudrost, navýšíš tím i ab.

Radim mi dnes říkal že se boostnul. Vzal luk do ruky a vše bylo ok - dle moudrosti. Pak si navýšil moudrost ještě a ab se nezvedlo. Navýšil si tedy ještě obratnost a hle, ab se zvedlo o 2.
Nemůže to mít co do čínění s tím, když postava veme do ruky tu střelnou zbraň ?