Page 1 of 1
OPRAVENO: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 09:39 15. Dec 2013
by kokosak
Nejsem si uplně jistej, jak to bylo předtím, ale mám takový pocit, že se NPC natahujou z mnohem většího okruhu než by měly. Kupříkladu po prvních několika ranách na koboldy v Karathských stokách se přijde podívat na návštěvu želatinová kostka odvedle. Což nepotěší.
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 11:30 15. Dec 2013
by kucik
Mozna maji nastavenou moc vysokou inteligenci, nebo ze maji stejnou frakci.
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 11:57 15. Dec 2013
by kokosak
Ale myslim, že tam ani fyzicky nedohlídnou ke kostce.... myslíš jako že jí běžej poprosit o pomoc?

Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 11:59 15. Dec 2013
by Bruciacullo
jeslti maji stejnou frakci tak si ji proste zavolají
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 12:00 15. Dec 2013
by kokosak
A kostka si řekne.... jasně, sou to kamarádi, ty nerozleptam

Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 12:17 15. Dec 2013
by karolina
Hele, jako je to fakt přehnaný, seběhne se celý patro, porozbíjej si dveře a tak.. Rychlá jízdenka do podsvětí..
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 12:23 15. Dec 2013
by kucik
A to jsou mistnosti s bossem, nebo s normalnima NPC?
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 12:23 15. Dec 2013
by Caehan
Předtím je určitě kostka zabíjela... a stalo se mi to samé, jen až po smrti kostky... (opačně to nefungovalo, ona je nevolala...)
Také je možné, že jste kostku střelili z té chodby u vstupu a ona si to k vám šinula kolečkěm přes koboldy...
Stejně je ten okruh obrovský.
(bývá tam boss Maldorian)
Re: Staronové AI - okruh pozornosti
Posted: 12:24 15. Dec 2013
by karolina
kucik wrote:A to jsou mistnosti s bossem, nebo s normalnima NPC?
Všechny, i s bossem i bez bosse.. Ještě s těma lagama serveru se teleportujou :-/