Page 1 of 1
žádné Expy..
Posted: 11:52 15. Dec 2013
by radekdnb
nedostávám Expy...myslel jsem si že to je tím že mám postich, ale ani ten postich se mi nezmenšuje...
postava: Syri'st
Re: žádné Expy..
Posted: 12:09 15. Dec 2013
by kucik
Z casovkek, nebo z potvor?
Re: žádné Expy..
Posted: 12:12 15. Dec 2013
by radekdnb
oboje...
Re: žádné Expy..
Posted: 12:13 15. Dec 2013
by Derken-
udělal si chybu při zakládání postavy
Re: žádné Expy..
Posted: 12:56 15. Dec 2013
by karolina
A nemáš náhodou už 15. lvl?
Re: žádné Expy..
Posted: 15:00 15. Dec 2013
by Shaman88
A nebo jsi klerik a nemáš domény podle bohů.
Re: žádné Expy..
Posted: 15:54 15. Dec 2013
by radekdnb
zatím čistej zloděj lvl 6