Page 1 of 1

žádné Expy..

Posted: 11:52 15. Dec 2013
by radekdnb
nedostávám Expy...myslel jsem si že to je tím že mám postich, ale ani ten postich se mi nezmenšuje...

postava: Syri'st

Re: žádné Expy..

Posted: 12:09 15. Dec 2013
by kucik
Z casovkek, nebo z potvor?

Re: žádné Expy..

Posted: 12:12 15. Dec 2013
by radekdnb
oboje...

Re: žádné Expy..

Posted: 12:13 15. Dec 2013
by Derken-
udělal si chybu při zakládání postavy

Re: žádné Expy..

Posted: 12:56 15. Dec 2013
by karolina
A nemáš náhodou už 15. lvl?

Re: žádné Expy..

Posted: 15:00 15. Dec 2013
by Shaman88
A nebo jsi klerik a nemáš domény podle bohů.

Re: žádné Expy..

Posted: 15:54 15. Dec 2013
by radekdnb
zatím čistej zloděj lvl 6