Page 1 of 1
Přátelské stvůry a nestvůry!!!
Posted: 22:21 22. Nov 2007
by cmon
Posted: 22:24 22. Nov 2007
by Anderson I
Je to dárek, první zcela přátelský NWN svět

Posted: 22:26 22. Nov 2007
by Rejty
Nove frakce jeste nejsou nastavene...
Posted: 22:34 22. Nov 2007
by jaara
Sice jeste nejsou nastavene, ale tohle chovani je zpusobeno chybou, kterou prave urputne resim.
Posted: 00:50 23. Nov 2007
by jaara
Tak opet vyreseno zalohou.. Az bude chyba opravena, nahrajeme novy modul.
Posted: 01:39 23. Nov 2007
by jaara
Doufejme, ze jiz po restartu pobezi vse jak ma.
Posted: 13:16 23. Nov 2007
by jaara
Opraveno
Posted: 15:04 26. Nov 2007
by nomis_b
Vsem na vedomost se dava, ze k Ivorskemu hrbitovu neradno se priblizovati, protoze do nocnich hodin tam probihaji velice krvave reze.
Krysy uz v kobkach nemeli co zrat a tak se vrhli na ty zbyvajici chodici mrtvoly.
Ehm, nevim, jestli to souvsi s tou zalohou frakci, a vlastne je to hodne usmevne sledovat jak proti sobe bojuji. Jestli to byl zamer, tak je to parada, protoze prijdete do kobky a uvidite opravdu odhodlane krysy bojovat az na smrt proti protivnikum, ktere daleko presahuji jejich schopnosti... no kdyby ale nejaky skripter pridal vice krys, mozna by mohl zvratit neodvratny konec nadvlady Nemrtvych nad kryptami v Ivory

Posted: 15:16 26. Nov 2007
by Krata
V medvědí jeskyni zas proti sobě bojujou černí medvědi a ostatní... no bojujou, spíš jsou loveni těmi silnějšími