Page 1 of 1

Přátelské stvůry a nestvůry!!!

Posted: 22:21 22. Nov 2007
by cmon
To si tak jdu po cestě z Doubkova do Ivory a zjistím prvně že se mnou hadi nechcou bojovat a pak když procházím skřetím táborem a chystám se na lítý boj tak zjistím, že si pro mě přichystali uvítací výbor a pozvali mě k jejich náčelníkovi tak jsem si říkal,že když jsou tak přátelští tak že si od nich něco vezmu a co se nestane když otevřu bednu. Rozběhne se po mě celej tábor! skoro jsem to nepřežil. :D :D :D
//chtělo by to s tím něco udělat je to v celku nepříjemné když si chci zabít pár nestvůr a nemůžu pač jsou hodní :lol:

Posted: 22:24 22. Nov 2007
by Anderson I
Je to dárek, první zcela přátelský NWN svět :-D

Posted: 22:26 22. Nov 2007
by Rejty
Nove frakce jeste nejsou nastavene...

Posted: 22:34 22. Nov 2007
by jaara
Sice jeste nejsou nastavene, ale tohle chovani je zpusobeno chybou, kterou prave urputne resim.

Posted: 00:50 23. Nov 2007
by jaara
Tak opet vyreseno zalohou.. Az bude chyba opravena, nahrajeme novy modul.

Posted: 01:39 23. Nov 2007
by jaara
Doufejme, ze jiz po restartu pobezi vse jak ma.

Posted: 13:16 23. Nov 2007
by jaara
Opraveno

Posted: 15:04 26. Nov 2007
by nomis_b
Vsem na vedomost se dava, ze k Ivorskemu hrbitovu neradno se priblizovati, protoze do nocnich hodin tam probihaji velice krvave reze.
Krysy uz v kobkach nemeli co zrat a tak se vrhli na ty zbyvajici chodici mrtvoly.


Ehm, nevim, jestli to souvsi s tou zalohou frakci, a vlastne je to hodne usmevne sledovat jak proti sobe bojuji. Jestli to byl zamer, tak je to parada, protoze prijdete do kobky a uvidite opravdu odhodlane krysy bojovat az na smrt proti protivnikum, ktere daleko presahuji jejich schopnosti... no kdyby ale nejaky skripter pridal vice krys, mozna by mohl zvratit neodvratny konec nadvlady Nemrtvych nad kryptami v Ivory :lol: :lol: :lol:

Posted: 15:16 26. Nov 2007
by Krata
V medvědí jeskyni zas proti sobě bojujou černí medvědi a ostatní... no bojujou, spíš jsou loveni těmi silnějšími