Page 1 of 1
OPRAVENO: Mravenci kralovna
Posted: 20:44 15. Dec 2013
by pavad
Za mravenci kralovnu jsme v parte 5 hracu dva dostali 1 xp (slovy jeden). Moje postava tohoto bosse videla (a tim padem i zabila) vubec poprve. Je to v poradku?
Relevantni cast logu prikladam:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard damages Mravenèí královna: xx
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Experience Points Gained: 1
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard killed Mravenèí královna
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:20] Pasquerel Mirnim: // je normalni ze jsem za ni dostal 1 xp?
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:30] Amir Di'reltacia: // ja taky
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:04 15. Dec 2013
by Diemo
pavad wrote:Za mravenci kralovnu jsme v parte 5 hracu dva dostali 1 xp (slovy jeden). Moje postava tohoto bosse videla (a tim padem i zabila) vubec poprve. Je to v poradku?
Relevantni cast logu prikladam:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard damages Mravenèí královna: xx
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Experience Points Gained: 1
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard killed Mravenèí královna
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:20] Pasquerel Mirnim: // je normalni ze jsem za ni dostal 1 xp?
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:30] Amir Di'reltacia: // ja taky
No ale ten hlavni bos se jmenuje Kralovna matek ne? Ty Mravenčí královny jsou jen silnejsi NPC.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:16 15. Dec 2013
by Suirou
No, já tam byl s vámi a taky jsem dostal jenom jeden :/
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:17 15. Dec 2013
by Mourisson1
neříkej jim to Diemo xD
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:48 15. Dec 2013
by pavad
Diemo wrote:pavad wrote:Za mravenci kralovnu jsme v parte 5 hracu dva dostali 1 xp (slovy jeden). Moje postava tohoto bosse videla (a tim padem i zabila) vubec poprve. Je to v poradku?
Relevantni cast logu prikladam:
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard damages Mravenèí královna: xx
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Experience Points Gained: 1
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:06] Pushard killed Mravenèí královna
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:20] Pasquerel Mirnim: // je normalni ze jsem za ni dostal 1 xp?
[CHAT WINDOW TEXT] [Sun Dec 15 18:32:30] Amir Di'reltacia: // ja taky
No ale ten hlavni bos se jmenuje Kralovna matek ne? Ty Mravenčí královny jsou jen silnejsi NPC.
Byly tam mravenci kralovny - ale tato byla oproti nim asi 2x tak velika. Skupina do ni busila dlouhou chvili nez ji udolala. Takze mozna spatny nazev NPC?
Nevim, 100% jsem si ze to nebyla bezna "mravenci kralovna" - vypadalo to na bosse. Ovsem nazev zni jinak...
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:50 15. Dec 2013
by Nalkanar
Název tamějšího bosse prostě není mravenčí královna. Nahodili jste tu log, kde se píše "zabil mravenčí královna", čímž pádem jste nezabili bosse. Jak vypadal už je detail, třeba jsi měl jen hlad a viděl ji dvakrát větší.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:54 15. Dec 2013
by Derken-
Název tamějšího bosse prostě JE Mravenčí královna a na chybě s expy se snad už pracuje.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 21:55 15. Dec 2013
by Nalkanar
Derken- wrote:Název tamějšího bosse prostě JE Mravenčí královna a na chybě s expy se snad už pracuje.

Re: Mravenci kralovna
Posted: 22:21 15. Dec 2013
by sandoftime
Královna Matka je název bosse. Dostal jsem za ní 3k když jsem ji kuchnul poprve.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 22:26 15. Dec 2013
by Derken-
Chápu, že potřebujete mít vždy pravdu, ale občas se prostě nepoštěstí.
Rejty wrote:
15.12.2013: nahozeno nt_master131214v2
- oprava lootování bossů
- oprava xp z bossů
- oprava jmen bossů
- nahrána staronová AI
Re: Mravenci kralovna
Posted: 23:00 15. Dec 2013
by Diemo
Tak ona byla predelavka bosu no

Re: Mravenci kralovna
Posted: 23:00 15. Dec 2013
by karolina
ALle mravenčí královny tam byli vždycky, dalo se z nich stáhnou křídlo mravenčí královny.. bývali tam tak tři a pak tam je ještě obří Královna matka.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 00:50 16. Dec 2013
by pavad
karolina wrote:ALle mravenčí královny tam byli vždycky, dalo se z nich stáhnou křídlo mravenčí královny.. bývali tam tak tři a pak tam je ještě obří Královna matka.
Tebou zminovanych "mravencich kraloven" tam byly asi 3, mozna i vice kusu, strazicich onu jednu jedinou, vizualne lehce rozpoznatelnou "mravenci kralovnu" cca dvojnasobne velikosti, s velkym bilym "zadkem". Tato "mravenci kralovna" na blizko davala kusadly (nebo cim) "lehke" zraneni ktere jednoho tanka poslalo pod kyticky rovnou a druheho temer (jednou si rafla). Taktez byla velmi schopnou sesilatelkou leccehoz. Vypadala jako boss, druzina do ni busila nekolikero minut (ty "bezne" kralovny padly po par zasazich).
Jen misto 3k xp jsme za ni (my dva z druziny) dostali jen 1 xp. Nevim jak ten druhy, ale ma postava ji videla (a logicky se taktez poprve ucastnila jeji dost dlouho realizovane terminace) poprve.
Re: Mravenci kralovna
Posted: 14:19 18. Dec 2013
by Rejty
Opraveno.