Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Meditace

Posted: 22:35 15. Dec 2013
by Puxina
Nějak se mi nedaří s postavou meditovat. Dám meditaci a pak mi to napíše "Prerusil jsi své soustredení" a napíše to vždy nevím proč.

Re: Meditace

Posted: 22:43 15. Dec 2013
by Radim
Taky se mi to stává, někdy medituju i na 4x

Re: Meditace

Posted: 23:39 15. Dec 2013
by Infra
Taktéž.

Re: Meditace

Posted: 00:18 16. Dec 2013
by Puxina
Jo mě to udělalo poprvé. Jindy meditace jde, ale ted šla až tak na osmý pokus. :D

Re: Meditace

Posted: 00:24 16. Dec 2013
by KaTo
Na ST to dělalo třeba to že někdo vyskočil z party nebo do ní naopak naskočil.

Re: Meditace

Posted: 01:30 16. Dec 2013
by Shaman88
Někde ve staronové AI bude nějaký bludný ClearAllActions....

Re: Meditace

Posted: 02:20 16. Dec 2013
by Infra
To dělalo i před zapnutím AI. Jako že tenhle problém mám už delší dobu.

Re: Meditace

Posted: 14:17 16. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote:Někde ve staronové AI bude nějaký bludný ClearAllActions....
Nemyslim si, že by ClearAllActions na NPC souviseli s restováním PC.

Re: Meditace

Posted: 19:28 21. Dec 2013
by Theogil I
Potvrzuji, obtíž přetrvává, vyhnalo mě to spolu s neuvěřitelnými lagy ze hry. :?

Re: Meditace

Posted: 19:46 21. Dec 2013
by Nalkanar
Theogil I wrote:Potvrzuji, obtíž přetrvává, vyhnalo mě to spolu s neuvěřitelnými lagy ze hry. :?
Hardcore DM akce ve hře. Nejde mi restit vůbec, lagy těžké.

Re: Meditace

Posted: 19:55 21. Dec 2013
by Strigo
Nalkanar wrote:
Theogil I wrote:Potvrzuji, obtíž přetrvává, vyhnalo mě to spolu s neuvěřitelnými lagy ze hry. :?
Hardcore DM akce ve hře. Nejde mi restit vůbec, lagy těžké.
Potvrzuji že nejméně u dalších 4 postavách restit nejde, taky mě to vyhnalo spolu s lagy ze hry.

Re: Meditace

Posted: 14:59 02. Jan 2014
by Infra
Dnes před RS zas mi to přerušovalo medit.

Re: Meditace

Posted: 16:19 02. Jan 2014
by Caehan
A zkoušels to nechat doběhnout i po vypsání hlášky "přerušil jsi své soustředění"?

Re: Meditace

Posted: 16:34 02. Jan 2014
by Infra
ne

Re: Meditace

Posted: 16:57 02. Jan 2014
by Caehan
To příště zkus, mně to většinou meditaci nechá doběhnout i tak.