Page 1 of 1

Diemo Kovadlina

Posted: 16:33 16. Dec 2013
by černý vlk
situace: Nulieth utíká z dolu, pronásledovaná bossem, Diemo bez odporu dává srážení, Nulieth umírá

Re: Diemo Kovadlina

Posted: 16:38 16. Dec 2013
by Grin
černý vlk wrote:situace: Nulieth utíká z dolu, pronásledovaná bossem, Diemo bez odporu dává srážení, Nulieth umírá
asi byl Diemo vozralej a netefil bosse hej? :lol:

Re: Diemo Kovadlina

Posted: 16:40 16. Dec 2013
by kucik
Mám si přinést popcorn? Bude pokračování?

Pro méně chápavé:
Stížnosti na hráče se posílají DM/Hlavnímu DM. Pokud si potřebuješ něco vyříkat s nějakým hráčem, použij PM.

Pokud se ze sebe znažíš udělat chudinku, kterou budou všichni utěšovat, tak jsi ve špatné části fora.

Pokud budeš dál postovat na forum IC informace, které tam nepatří, dostaneš ban. To platí pro všechny.