Page 1 of 1
Nemizící postih za smrt - Vysvětleno
Posted: 19:35 16. Dec 2013
by Aillen
Už více než týden se u mé postavy nemění zobrazení postihu za smrt

- Postih za smrt.JPG (7.97 KiB) Viewed 3284 times
Přitom získané XP se postavě přičítají normálně v plné výši, jakoby dluh za smrt byl již splacený.
Je to jen maličkost, jen myslela jsem, že časem mi klesne postih za smrt na 0.
Nebo jsem to pochopila špatně?
Re: Nemizící postih za smrt
Posted: 19:37 16. Dec 2013
by Mourisson1
Ty expy co musíš dolpnit jsou plusové.
Když jsi v mínusu tak to jen znamená že ten poslední exp se přehoup přes nulu.
Máš postih třeba 20, a zabiješ moba za kterýho standartně máš 120, tak těch 60 se dá do postihu a "přehoupne se" přes nulu, tzn budeš na -40, postih je pryč.
Re: Nemizící postih za smrt
Posted: 19:37 16. Dec 2013
by karolina
Však to je v mínusu, takže se poslední dluh asi smazal při zabití bosse a zůstali ti v dluhu expy k dobru pro další smrt.
Re: Nemizící postih za smrt
Posted: 19:40 16. Dec 2013
by kucik
Ano, postih klesne na 0, ale klesá skokově, takže může klesnout i pod 0.
Pokud máš postih -567, je to pod nulou a k nule může jen stoupat (smrtí).
Snad vysvětleno.
Re: Nemizící postih za smrt
Posted: 19:43 16. Dec 2013
by Aillen
Děkuji za vysvětlení, vůbec mě nenapadlo, že mám vlastně malou rezervu pro případnou další smrt
