Page 1 of 1

OPRAVENO: Léčení umírajícího

Posted: 19:37 16. Dec 2013
by Sokar
Ležel jsem na zemi a krvácel. Spolubojovník mě léčil lékárnou, každé kolo se mi regeneroval jeden život, ale když jsem měl 0 životů, tak namísto abych dostal 1 život a postavil se, jsem zemřel.

Re: Léčení umírajícího

Posted: 01:58 17. Dec 2013
by cyco
+1

Stejný případ (2x)

Re: Léčení umírajícího

Posted: 09:36 17. Dec 2013
by KaTo
K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???

Re: Léčení umírajícího

Posted: 09:39 17. Dec 2013
by karolina
KaTo wrote:K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
musíš se zvednout tou silnou lékárnou, co ti rázově vyléčí dost a pak regení taky dost.. pokud máte slabou lékárnu, tak regen je cesta do podsvětí

Re: Léčení umírajícího

Posted: 09:41 17. Dec 2013
by Barbar321
Nejspíš právě ta regenerace. Lékárny jsem zakoupil na tržišti v Kahzetu, když je postava při životě, uzdravuje i regeneruje. Pokud je pod 0, uzdravení bohužel nevím (nestihl jsem to sledovat) a regenerovala pěkně k nule a pak náhlé "áááááááá" a peklíčko :?

PS: dotyčného jsem lékárnou zabil 2x Poprvé před nějakou dobou, včera nebo předevčírem jsem si všiml poděkování na foru za opravené lékárny, tak jsem to zkusil znova a zase smrt

Re: Léčení umírajícího

Posted: 09:46 17. Dec 2013
by karolina
Barbar321 wrote:Nejspíš právě ta regenerace. Lékárny jsem zakoupil na tržišti v Kahzetu, když je postava při životě, uzdravuje i regeneruje. Pokud je pod 0, uzdravení bohužel nevím (nestihl jsem to sledovat) a regenerovala pěkně k nule a pak náhlé "áááááááá" a peklíčko :?

PS: dotyčného jsem lékárnou zabil 2x Poprvé před nějakou dobou, včera nebo předevčírem jsem si všiml poděkování na foru za opravené lékárny, tak jsem to zkusil znova a zase smrt
to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesem

Re: Léčení umírajícího

Posted: 10:46 17. Dec 2013
by Barbar321
karolina wrote: to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesem
Takže než to bude opravené, jde o to, dostat se přes tu nulu? Když ho nechám jednou lékárnou vyléčit na nulu a pak ho druhou vyléčím na 2 životy, dostane se z toho?

tj. když sešleš na zraněného s -2 životy vyléč malá zranění )tj. měla by jsi ho dostat na stav +2 životy ), zvedneš ho?

Re: Léčení umírajícího

Posted: 10:49 17. Dec 2013
by KaTo
Barbar321 wrote:
karolina wrote: to funguje u všeho, kdžy bude mít -4 životů. ty na něj nakouzzlíš vyleč malá zranění, tka se dostane na 0 a pošle ho to do podsvětí experesem
Takže než to bude opravené, jde o to, dostat se přes tu nulu? Když ho nechám jednou lékárnou vyléčit na nulu a pak ho druhou vyléčím na 2 životy, dostane se z toho?

tj. když sešleš na zraněného s -2 životy vyléč malá zranění )tj. měla by jsi ho dostat na stav +2 životy ), zvedneš ho?
Vzhledem k tomu, že z -8 ho +10 lékárnou zvedneme na +2, tak jo.

Re: Léčení umírajícího

Posted: 11:24 17. Dec 2013
by Shaman88
Až budu mít čas na opravy tak první věc bude tohle léčení umírajících + aby na to fungovaly všechna kouzla.

Re: Léčení umírajícího

Posted: 12:58 17. Dec 2013
by Caehan
karolina wrote:
KaTo wrote:K problematice - schodu náhod jsme takhle 2x zvedali v partě lékárnou a bez problémů.
Napadá mě (nechť posoudí znalci):
1) máte "nové" lékárny?
2) my vlastně lékárnou zvedli rovnou do života (máme u zvedače vysoký heal) a až pak nastoupila regenerace => tj. to co zabíjí je regen???
musíš se zvednout tou silnou lékárnou, co ti rázově vyléčí dost a pak regení taky dost.. pokud máte slabou lékárnu, tak regen je cesta do podsvětí
Nebo přesně naopak zvednout tou slabou, protože dá největší jednorázové léčení, ale to nejde s nulovým healem