Page 1 of 1

VYŘEŠENO: PC Duše

Posted: 21:24 16. Dec 2013
by sandoftime
Malá chybka, nikde jsem ji ještě ohlášenou nenašel, v dialogu /pc soul se vypisuje namísto "Postava uložena" "Postava uloena"

Re: PC Duše

Posted: 12:32 17. Dec 2013
by kucik
Musíme donutit shamana, aby si dal do toolu ty české znaky.

Re: PC Duše

Posted: 12:39 17. Dec 2013
by Shaman88
Achjo, pošlete mi někdo přímo ten config a já si to tam nakopíruju.

Re: PC Duše

Posted: 14:10 17. Dec 2013
by kucik

Re: PC Duše

Posted: 14:13 17. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=213040#p213040
A nevíš jak to nastavit abych mohl používat diakritiku ve skriptech pro názvy proměných a metod?

Re: PC Duše

Posted: 14:30 17. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote:
kucik wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=213040#p213040
A nevíš jak to nastavit abych mohl používat diakritiku ve skriptech pro názvy proměných a metod?
Ty jsi se zbláznil? Diakritiku na názvy proměnných a metod? V žádnym případě.

Re: PC Duše

Posted: 14:31 17. Dec 2013
by Mourisson1
To by bylo hezký peklo xD

Re: PC Duše

Posted: 14:46 17. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:
Shaman88 wrote:
kucik wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=213040#p213040
A nevíš jak to nastavit abych mohl používat diakritiku ve skriptech pro názvy proměných a metod?
Ty jsi se zbláznil? Diakritiku na názvy proměnných a metod? V žádnym případě.
Já vím že se to nějak dalo v tom configu nastavit, když jsem začínal tak jsem to používal....
Mě jsem proměnné ve stylu "TahleProměnnáSeStaráOVýpisPočítadlaDoChatuPostavy_KteráKliklaNaTentoObjekt"
:)

Re: PC Duše

Posted: 15:09 17. Dec 2013
by kucik
Shaman88 wrote: Já vím že se to nějak dalo v tom configu nastavit, když jsem začínal tak jsem to používal....
Mě jsem proměnné ve stylu "TahleProměnnáSeStaráOVýpisPočítadlaDoChatuPostavy_KteráKliklaNaTentoObjekt"
:)
Za tohle se dává v některých kulturách lámání kolem.

Re: PC Duše

Posted: 15:27 17. Dec 2013
by pavad
kucik wrote:
Shaman88 wrote: Já vím že se to nějak dalo v tom configu nastavit, když jsem začínal tak jsem to používal....
Mě jsem proměnné ve stylu "TahleProměnnáSeStaráOVýpisPočítadlaDoChatuPostavy_KteráKliklaNaTentoObjekt"
:)
Za tohle se dává v některých kulturách lámání kolem.
:mrgreen:

Jeste bych si dovedl predstavit okoreneni cele situace - nakonfigurovat vsem skripterum pouzivani ciste francouzskeho rozlozeni klavesnice. ;)