OPRAVENO: Karatha - horní město - lázně - pokoje
Posted: 01:29 17. Dec 2013
V pokoji číslo 1 nejde spát, počítám, že ani ve zbytku.
(Nenašel jsem nekošový topic k tématu)
(Nenašel jsem nekošový topic k tématu)
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
nevím právě zda tam Rejty či kucik nastavili to spaní.Nalkanar wrote:V pokoji číslo 1 nejde spát, počítám, že ani ve zbytku.
(Nenašel jsem nekošový topic k tématu)