Page 1 of 1

OPRAVENO: Karatha - horní město - lázně - pokoje

Posted: 01:29 17. Dec 2013
by Nalkanar
V pokoji číslo 1 nejde spát, počítám, že ani ve zbytku.
(Nenašel jsem nekošový topic k tématu)

Re: Karatha - horní město - lázně - pokoje

Posted: 01:34 17. Dec 2013
by Puxina
Nalkanar wrote:V pokoji číslo 1 nejde spát, počítám, že ani ve zbytku.
(Nenašel jsem nekošový topic k tématu)
nevím právě zda tam Rejty či kucik nastavili to spaní.

Re: Karatha - horní město - lázně - pokoje

Posted: 10:57 17. Dec 2013
by KaTo
Dnes zkoušen pokoj č.2 a spát nejde - systém se ptá po ohništi :twisted: .

Re: Karatha - horní město - lázně - pokoje

Posted: 13:42 17. Dec 2013
by kucik
Pokud tam nejde spát, tak to nepůjde v celé lokaci.