Page 1 of 1

OPRAVENO: Křesadlo

Posted: 09:30 17. Dec 2013
by Sokar
Postava má v ruce křesadlo ze startovního obchodu (vypadá jako dýka), ale ohniště s ním zapálit nejde, píše to - nemáš nic, s čím by šlo oheň rozdělat. Zkoušeno v táboře kočovníků u Ivory.

Re: Křesadlo

Posted: 09:52 17. Dec 2013
by karolina
Sokar wrote:Postava má v ruce křesadlo ze startovního obchodu (vypadá jako dýka), ale ohniště s ním zapálit nejde, píše to - nemáš nic, s čím by šlo oheň rozdělat. Zkoušeno v táboře kočovníků u Ivory.
Nedávat do ruky, ohniště které ti napíše: rozdělat oheň zapálit jde..ale radši to znova ozkoušej.

Re: Křesadlo

Posted: 20:01 11. Feb 2014
by Myrpa
Fungujou křesadla? Je s nimi nějaký problém?

Re: Křesadlo

Posted: 20:01 11. Feb 2014
by karolina
Křesadla fungují

Re: Křesadlo

Posted: 20:03 11. Feb 2014
by Myrpa
Opraveno. Vysvětleno. Smazat.

EDIT Karolina: Křesadlo nevybavujte do ruky, nechte ho pouze jako předmět v inventáři!