Page 1 of 1
OPRAVENO: Získání trofeje z bossů
Posted: 09:58 17. Dec 2013
by karolina
V podstatě z žádného bosse nezůstává trofej, musí se rychle nakliknout a trofej vybrat nebo zůstane někde v časoprostoru. Neví jestli chyba nebo záměr, každopádně mi to nepřijde moc dobrý systém.
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 12:38 17. Dec 2013
by kucik
Je to už hlášená chyba nastavení bossů. Děláme na opravě.
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 00:56 18. Dec 2013
by kucik
Je to divny. U sebe mi vsechno funguje, takze nemam ja nasimulovat.
Zkusil jsem se v tom postourat, ale moc tomu neverim.
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 00:58 18. Dec 2013
by Caehan
kucik wrote:Je to divny. U sebe mi vsechno funguje, takze nemam ja nasimulovat.
Zkusil jsem se v tom postourat, ale moc tomu neverim.
Není problém ve stahování? Kdy se stáhne boss, zůstaně na zemi ta pojmenovaná svítící louže a třeba to nejde nakliknout přes ní?
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 01:02 18. Dec 2013
by kucik
Caehan wrote:
Není problém ve stahování? Kdy se stáhne boss, zůstaně na zemi ta pojmenovaná svítící louže a třeba to nejde nakliknout přes ní?
Ale boss by nemel jit stahovat. Zadnej.
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 01:12 18. Dec 2013
by Caehan
kucik wrote:Caehan wrote:
Není problém ve stahování? Kdy se stáhne boss, zůstaně na zemi ta pojmenovaná svítící louže a třeba to nejde nakliknout přes ní?
Ale boss by nemel jit stahovat. Zadnej.
Aha, zase myslím na Maldoriana.... ten jde... ale ta trofej je k ničemu (do deseti zlatých, už někdo hlásil jinde)
...tak to je ta louže z něčeho jiného
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 09:03 18. Dec 2013
by Derken-
Ta louže by měla být "obratelná mrtvola".
Re: Získání trofeje z bossů
Posted: 10:10 18. Dec 2013
by Barbar321
Derken- wrote:Ta louže by měla být "obratelná mrtvola".
mě teda obrat nešla
