Page 1 of 1
ZAZNAMENÁNO: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 10:21 17. Dec 2013
by KaTo
U krejčího se objevili "šaty", které říkají, že je smí užívat jen: "Dobrodruh".
Myslím, že tam má být Tulák - protože "Drobrodruh" jsme všichni... (jsou to např. Šaty Vraha, Vesta úniku).
Re: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 11:23 17. Dec 2013
by Shaman88
To zkusím vymyslet přes 2da...
Re: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 13:50 17. Dec 2013
by kucik
To snad radši upravit ty hadry, ne?
Re: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 15:03 17. Dec 2013
by Caehan
Nejde dát minimální úroveň dobrodruha (nebo tuláka) pro použití? Na 2 nebo na 1... nevím, jak se to stackuje.
Re: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 15:21 17. Dec 2013
by Shaman88
kucik wrote:To snad radši upravit ty hadry, ne?
Tak přes 2da to nejde, limity jsou přímo v nwn jako konstanty

Re: Smí užívat jen: Dobrodruh
Posted: 21:46 17. Dec 2013
by Rejty
Obchody projdou revizí.