Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Karatha: Dolní město, spodní brána

Posted: 15:55 17. Dec 2013
by Jose
Dneska si jako obvykle du kolem té spodní brány, natočím k ní pohled směrem od města a spadne mi hra. Zkoušel sem to cca 5x pak i se změnou lokace, ale jakmile tím směrem natočím kameru pád. Nejsem si jistý esi to je lokace nebo postava, ale hodím to radši semka.

acc: max.spayne
postava: Alice Zlobilová

Re: Karatha: Dolní město, spodní brána, při pohledu od města bác

Posted: 16:06 17. Dec 2013
by KaTo
Je tam něco divnýho v grafice. Já když tam podívám jakoby k "obloze" mám tam rozmálý čáry na obloze. Dela to myslim jeste nekde v lokaci města (snad Horni mesto). Hra mi nepada, ale je to nejspíš to samé, co tobe schazuje hru.