VYŘEŠENO: Bestie se nebrání
Posted: 23:34 18. Dec 2013
Dnes celý den se bestie nebrání, jen stojí a nechají do sebe mlátit, to samé bossové. Zároveň jsou šílené lagy, třeba je to tím.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/