Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Karatha - Dolní město - Překupník

Posted: 19:19 19. Dec 2013
by Kinkin
Nevím jestli je to chyba, ale radši to sem píšnu. Po vložení do bedny a vzájemné dohodě cen mi item zmizne z "prodejní - bedny" a zlaťáky nikde. Item se objeví najednou v "batohu" - nabídce, překupníka,
samozřejmě za šílenou cenu.

Jediná "dobrá" věc je, že "vykupuje" všechno. I pasti a další zbytečnosti a následně je prodává.

Re: Karatha - Dolní město - Překupník v gilde obchodníků.

Posted: 19:51 19. Dec 2013
by Puxina
Kinkin wrote:Nevím jestli je to chyba, ale radši to sem píšnu. Po vložení do bedny a vzájemné dohodě cen mi item zmizne z "prodejní - bedny" a zlaťáky nikde. Item se objeví najednou v "batohu" - nabídce, překupníka,
samozřejmě za šílenou cenu.

Jediná "dobrá" věc je, že "vykupuje" všechno. I pasti a další zbytečnosti a následně je prodává.
Zlatáky se ti přesunou na konto v bance teprve až někdo ten předmět koupí ;).

Re: Karatha - Dolní město - Překupník v gilde obchodníků.

Posted: 20:10 19. Dec 2013
by Kinkin
Díky ti ... vyřešeno ... jen tak přemýšlím, kdyby je náhodou prodal a nemám trezor nebo konto v bance :?

Re: Karatha - Dolní město - Překupník v gilde obchodníků.

Posted: 20:20 19. Dec 2013
by Puxina
Konto se ti založí automaticky si myslím a trezor na to nepotřebuješ.