Page 1 of 1

VYŘEŠENO: tuhej boss

Posted: 10:28 20. Dec 2013
by Radim
nevím zda to je chyba , třeba nějaké čuně :mrgreen: , ale spíš frakce
lokace Kahzet hagolská brána stoky 2. Všechno v pořádku, spawny npc plné jen na konci leží tuhej král ghoulů a ještě jedno npc. Netuším jestli se pomlátili vzájemně.

Re: tuhej boss

Posted: 11:11 20. Dec 2013
by kafe
Já bych tipoval spíš čuně - ledaže by se tam objevila gelatinosa a zalagovaného krále ustřílela, protože na blízku se o něj musí všechny běžné npc zabít samy (plus sám o sobě má kopec hp, že jo).

Byly tam poklady nebo jen prázdné bedny?

Re: tuhej boss

Posted: 11:22 20. Dec 2013
by Radim
kafe wrote:Já bych tipoval spíš čuně - ledaže by se tam objevila gelatinosa a zalagovaného krále ustřílela, protože na blízku se o něj musí všechny běžné npc zabít samy (plus sám o sobě má kopec hp, že jo).

Byly tam poklady nebo jen prázdné bedny?
Dál jsem ani nešel, víc nabereš po cestě než v pokladu.