Page 1 of 1

OPRAVENO: Svázání plání

Posted: 12:15 20. Dec 2013
by Nalkanar
Slaadovi nějak podezřele dlouho trvá, než vůbec začne bojovat. V zásadě jsem ho vyvolal a dobré dvě tři minuty totálně ignoroval nepřítele.

Re: Svázání plání

Posted: 22:41 13. Jan 2014
by Shaman88
Dělá to i nyní?

Re: Svázání plání

Posted: 22:55 13. Jan 2014
by Nalkanar
Pár dní zpátky to reagovalo normálně. Asi je to už ok.