Meditace mága - síla charakteru a doba mezi učením kouzel
Posted: 00:06 25. Nov 2007
to LDamian
Moje zkušenosti odjinud jsou asi takové. Můžu se mýlit, zas tak dlouho jsem ho nehrál a na Thalii vůbec, ale zatím to vidím takhle:
1. sila v CvC stretu - Jo, paráda, já myslím, že jo hodně dobrý,proti bojovníkovi, rogue, barbar, paladin? ..... to nebude hezký pohled, ale jsou povolání, která prostě nezvládne. Zkusí si nějaký kouzelník zabojovat s mnichem a jeho imunitama? To počítám nebude zas taková zábava. Na druhou stranu, zkusí se mnich měřit s bojovníkem? Prostě každé povolání má protivníka, kterého nezvládá.
2. PvM, dungy a podobně - Budu brát čistého mága, žádné říznutí bojovníkem a tak. Solo - bez summona? To beru jako vtip. Pokud chce opravdu kouzlit a ne se naboostovat a ohánět se mečem, tak bez summona to podle mě nejde. Pokud ho má, tak je jeho síla hlavně o síle summona, kterého naboostí, případně silné protivníky vyřídí sám kouzlem.
Partička - Tam je jeho místo, pokud se nějaká vytvoří. Boostovat skoro nemá cenu, rozdej lahvičky a oni se ti naboostí. Kůru se vůbec nemá cenu učit, ty tíží v batohu každého. Vlastnosti - kdo o ně má zájem, tak ty elixíry na ně jsou, takže zájem je až o kouzla na vyšších kruzích a těch zase není tolik. Pokud jsem o pasivní pomoc, tak bard to zvládne taky. Jeho místo má být vypořádat se s šéfikama, zvrátit prohranou situaci - pokud nevyplácá kouzla předčasně, tak exceluje.
4. obtiznost hry ... procento umrti... - No, umírat opravdu nemusí, když je hráč dostatečný „srab“. Většinou stihne utéci. Teda, pokud někoho nenapadne na něj začít střílet/kouzlit, protože pak je veliký problém.
5. univerzalnost, schopnosti mimo boj - Jo, to je moc faj, opravdu dobré, nemá si na co stěžovat. Ale tuláci taky nemají těch skillů málo - nic proti, dobře jim tak
.
6. Craft - jestli jsem to dobře pochopil, tak musí mít namemorovaná kouzla, aby je přenesl na svitek/hůlku ???a tím o ně přijde??? - Kdyby to bylo takhle, tak je to docela síla, jestli mu zůstanou, je to lepší, ale když začne craft, tak si hodku nikam nezajde. - Tady moc netuším, nehrál jsem ho, tak mě berte hodně s rezervou.
A založil jsem jiný topik, protože to na něj evidentně dá a půjde to lépe přesunout do koše, až se to tu pohádá
Moje zkušenosti odjinud jsou asi takové. Můžu se mýlit, zas tak dlouho jsem ho nehrál a na Thalii vůbec, ale zatím to vidím takhle:
1. sila v CvC stretu - Jo, paráda, já myslím, že jo hodně dobrý,proti bojovníkovi, rogue, barbar, paladin? ..... to nebude hezký pohled, ale jsou povolání, která prostě nezvládne. Zkusí si nějaký kouzelník zabojovat s mnichem a jeho imunitama? To počítám nebude zas taková zábava. Na druhou stranu, zkusí se mnich měřit s bojovníkem? Prostě každé povolání má protivníka, kterého nezvládá.
2. PvM, dungy a podobně - Budu brát čistého mága, žádné říznutí bojovníkem a tak. Solo - bez summona? To beru jako vtip. Pokud chce opravdu kouzlit a ne se naboostovat a ohánět se mečem, tak bez summona to podle mě nejde. Pokud ho má, tak je jeho síla hlavně o síle summona, kterého naboostí, případně silné protivníky vyřídí sám kouzlem.
Partička - Tam je jeho místo, pokud se nějaká vytvoří. Boostovat skoro nemá cenu, rozdej lahvičky a oni se ti naboostí. Kůru se vůbec nemá cenu učit, ty tíží v batohu každého. Vlastnosti - kdo o ně má zájem, tak ty elixíry na ně jsou, takže zájem je až o kouzla na vyšších kruzích a těch zase není tolik. Pokud jsem o pasivní pomoc, tak bard to zvládne taky. Jeho místo má být vypořádat se s šéfikama, zvrátit prohranou situaci - pokud nevyplácá kouzla předčasně, tak exceluje.
4. obtiznost hry ... procento umrti... - No, umírat opravdu nemusí, když je hráč dostatečný „srab“. Většinou stihne utéci. Teda, pokud někoho nenapadne na něj začít střílet/kouzlit, protože pak je veliký problém.
5. univerzalnost, schopnosti mimo boj - Jo, to je moc faj, opravdu dobré, nemá si na co stěžovat. Ale tuláci taky nemají těch skillů málo - nic proti, dobře jim tak
6. Craft - jestli jsem to dobře pochopil, tak musí mít namemorovaná kouzla, aby je přenesl na svitek/hůlku ???a tím o ně přijde??? - Kdyby to bylo takhle, tak je to docela síla, jestli mu zůstanou, je to lepší, ale když začne craft, tak si hodku nikam nezajde. - Tady moc netuším, nehrál jsem ho, tak mě berte hodně s rezervou.
A založil jsem jiný topik, protože to na něj evidentně dá a půjde to lépe přesunout do koše, až se to tu pohádá