Page 1 of 1
VYŘEŠENO: Kuš
Posted: 22:56 20. Dec 2013
by XŠevyX
Nemohu používat jak lehkou, tak ani těžkou kuši, ikdyž splňuji vše potřebné.
Re: Kuš
Posted: 23:01 20. Dec 2013
by kucik
Tak to asi nesplnujes, kdyz ji nemuzes pouzivat. Zkus napsat treba s jakym povolanim.
Re: Kuš
Posted: 23:03 20. Dec 2013
by XŠevyX
za mnicha
Re: Kuš
Posted: 23:04 20. Dec 2013
by kucik
Re: Kuš
Posted: 23:07 20. Dec 2013
by XŠevyX
Tak v tom případě je někde chyba u obchodu na začátku. Tam mi kuše šla nasadit normálně.
Re: Kuš
Posted: 23:08 20. Dec 2013
by Zeerit
I kdyby ji mohl, shurikeny ti vyjdou lepší. Berou dmg bonus ze STR a mělo by na ně jít používat flurry of blows.