Page 1 of 1

Vyhazov

Posted: 23:21 20. Dec 2013
by libixar
Rád bych si na NT zahrál ale asi mi to není souzeno. Pokaždé, když se chci připojit mi lokace načítá asi 2 minuty a následně mi hra nahlásí "Časový limit vypršel, byl jsi odpojen od serveru". Nevíte náhodou někdo co s tím, popřípadě jak to opravit?

Re: Vyhazov

Posted: 07:21 21. Dec 2013
by klobouk
Úplně nová postava? Dostala se někam do světa?
Tento postup byl zachován?
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
(v bodě 7 ještě toto: http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254)

Re: Vyhazov

Posted: 19:47 21. Dec 2013
by libixar
Udělal jsem vše, ale stejně mě to pořád vyhazuje.

Re: Vyhazov

Posted: 22:51 21. Dec 2013
by Shaman88
libixar wrote:Udělal jsem vše, ale stejně mě to pořád vyhazuje.
Asi budeš muset napsat konkretněji.

Re: Vyhazov

Posted: 22:56 21. Dec 2013
by Shaman88
Ok, kouknul jsem do logu:
17:57 - postava Carlon není dobrodruh

O 2 minuty později další připojení se stejnou postavou - nejsi dobrodruh takže tě to vyhodilo.
Pak už ses připojil a byl jsi ve hře, takže mohl bys nám napsat alespoň která lokace ti načítá 2 minuty?

Re: Vyhazov

Posted: 23:28 21. Dec 2013
by libixar
Do lokace vítejte na thalii mě to připojí, ale potom když vlezu do portálu tak jak mi načítá lokace do Karathy tak mě to vyhodí.

Re: Vyhazov

Posted: 23:50 21. Dec 2013
by Shaman88
Super, o tom vím, oprava bude zítra.

Re: Vyhazov

Posted: 14:24 22. Dec 2013
by Puxina
Odolnost určuje jak rychle se postava unaví, jak rychle má žízeň a hlad, ano?

Re: Vyhazov

Posted: 01:42 07. Jan 2014
by Thuereg
Byl jsi zaveden!
Tak jsem si řikal, že třeba zas po drahné době ty nwn nainstaluju. Přestál jsem utrpení které provází snad každou mou instalaci této hry a následné instalování patche a haků a cepů a já nevim čeho všeho ještě, ale do hry se prostě nedostanu. Něco jsem tu našel. Změna jména, něco se skillama něco s povoláním já nevim, do hry se prostě nedostanu. Jsem zaveden. Několikrát jsem kontroloval jméno aby sedělo s tím co je na netu, thalie cd klíče, ip adresu, všecko a žádná změna.... Asi to zas smažu, alespoň ušetřim čas.... i když už sem ho skoro dvě noci promrhal...

Edit: Tak nakonec problém pořešen. Díky

Re: Vyhazov

Posted: 02:37 07. Jan 2014
by Caehan
A kde přesně je problém? Po založení postavy, nebo před ním? Zakládáš ji jako zloděje bez rozdělených dovednostních bodů? Nedáváš jí nepovolené odbornosti pro 1. úroveň?