Page 1 of 2

VYŘEŠENO: Nemoznost hrani

Posted: 11:33 21. Dec 2013
by Sorrow
Zdravím,
při dotvořeni postavy jsem se dostal při odklepnuti krvácející k tem sloupům a následně smrti do podsvětí.
V rozhovoru u rohatého zadám že chci do světa a dostanu hlášku ,,konečná pro bugery,, a nic.
Při relogu už jsem rovnou v podsvětí a stejný problém.
Ví někdo co s tím?
Díky předem

Re: Nemoznost hrani

Posted: 13:07 21. Dec 2013
by Puxina

Re: Nemoznost hrani

Posted: 13:13 21. Dec 2013
by Sorrow
Jo dle toho jsem to delal a dokonce 2x:-/

Re: Nemoznost hrani

Posted: 13:16 21. Dec 2013
by Puxina
Správně zadaná subrasa a podobně?

Re: Nemoznost hrani

Posted: 13:29 21. Dec 2013
by Sorrow
Zadano vse jak ma.nevim co s tim...

Re: Nemoznost hrani

Posted: 13:36 21. Dec 2013
by KaTo
Počkat na kucika, ten ti řekne, co je špatně :D .
P.S.
Nahlaš mu account a jméno postavy, hodně to pomůže :D .

Re: Nemoznost hrani

Posted: 14:33 21. Dec 2013
by Shaman88
Já bych řekl že první postava byla nějaká systémová chyba a u druhé dal stejné jméno a jen někde vrazil mezeru navíc...

Re: Nemoznost hrani

Posted: 14:44 21. Dec 2013
by Sorrow
Kucik me tu prvni smaznul ikdyz si myslim ze jsem ji zadal spravne a ted ani prd.

Re: Nemoznost hrani

Posted: 14:51 21. Dec 2013
by Shaman88
Porty do podsvětí ještě byli pokud jsi nevyplnil subrasu nebo ji ji vyplnil špatně, tedy špatné klíčové slovo - pozor záleží na velkých a malých písmenech.

Re: Nemoznost hrani

Posted: 14:55 21. Dec 2013
by Caehan
...mně byl řečen pravý opak... pokud si to vybavuji správně... že je to case insensitive...

Re: Nemoznost hrani

Posted: 15:24 21. Dec 2013
by Sorrow
Ted jsem zkusil udelat normal postavu, normal povolani a hodilo me to bez krvaceni.
Pri projiti portalu do uvodni lokace se hra sekne a musim dat restart.

Re: Nemoznost hrani

Posted: 15:31 21. Dec 2013
by Shaman88
Jdu to vyzkoušet

Re: Nemoznost hrani

Posted: 16:24 21. Dec 2013
by Sorrow
Dej pak vedet.

Re: Nemoznost hrani

Posted: 16:49 21. Dec 2013
by Shaman88
Vyzkoušeno a naprosto bez problému. Pošli sem nebo mě do PM jak přesně postavu zakládáš.

Re: Nemoznost hrani

Posted: 17:24 21. Dec 2013
by Sorrow
Normalne dle navodu jsem zakladal postavu, nic vic nic min...