Chyba nechyba
Posted: 20:00 21. Dec 2013
Ahoj.
Tak nějak nevím, kam to napsat jinam. Sice se nejedná přímo o chybu, ale chtěl bych navrhnout WB a DM aby dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet nad tím, co vytváření na NOVÉ THALII.
Vím, že takhle v chatu, u piva nebo na papíře ty nápady můžou vypadat pěkně, ale podívejte se, co to dělá se servrem. Ten malinkej chudák je v koncích. Víc jak 20-30 hráčů a NPC na Vás tupě koukají a nechají se umlátit aniž by Vám způsobili 1hp dmge.
Lokace jsou tak velký, že půlku času jen naběháte, aby jste se někam dostali a nakonec v těch lokacích pak ani nejste schopní najít nějakého spoluhráče na rp klábosení, jak je hnusný počasí a co se děje ve městě.
Opravdu bych chtěl podpořit zamyšlení, jestli ty systémy už nejsou tak trochu megalomanský a kontraproduktivní nebo spí kontrahratelný. Vím, že je to jen testovací provoz a chápu kolik do toho lidi vrážíte času a nechci Vaši snahu nijak hanět nebo znevažovat, ale určitě si dokážete představit, kolik práce to teprve zabere, aby to aspoň trochu slušně fungovalo a možná by byla namístě rozvaha, co zatím odsunout nebo úplně zrušit, aby se thalii nestalo to, co spoustě jiným modulům a byli to moduly, které po technické stránce šlapaly dobře. Nebudu jmenovat, jistě víte, co mám na mysli.
Jen nakonec zopakuju, nechci nikoho hanět, kritizovat nebo znevažovat, bohužel to píšu v mírně nevrlém stavu a něco z toho může vyznít špatně. Kdo chce tak si z toho vybere to dobré kdo chce vybere si to špatné, to už je Vaše věc.
Tak nějak nevím, kam to napsat jinam. Sice se nejedná přímo o chybu, ale chtěl bych navrhnout WB a DM aby dali hlavy dohromady a zkusili se zamyslet nad tím, co vytváření na NOVÉ THALII.
Vím, že takhle v chatu, u piva nebo na papíře ty nápady můžou vypadat pěkně, ale podívejte se, co to dělá se servrem. Ten malinkej chudák je v koncích. Víc jak 20-30 hráčů a NPC na Vás tupě koukají a nechají se umlátit aniž by Vám způsobili 1hp dmge.
Lokace jsou tak velký, že půlku času jen naběháte, aby jste se někam dostali a nakonec v těch lokacích pak ani nejste schopní najít nějakého spoluhráče na rp klábosení, jak je hnusný počasí a co se děje ve městě.
Opravdu bych chtěl podpořit zamyšlení, jestli ty systémy už nejsou tak trochu megalomanský a kontraproduktivní nebo spí kontrahratelný. Vím, že je to jen testovací provoz a chápu kolik do toho lidi vrážíte času a nechci Vaši snahu nijak hanět nebo znevažovat, ale určitě si dokážete představit, kolik práce to teprve zabere, aby to aspoň trochu slušně fungovalo a možná by byla namístě rozvaha, co zatím odsunout nebo úplně zrušit, aby se thalii nestalo to, co spoustě jiným modulům a byli to moduly, které po technické stránce šlapaly dobře. Nebudu jmenovat, jistě víte, co mám na mysli.
Jen nakonec zopakuju, nechci nikoho hanět, kritizovat nebo znevažovat, bohužel to píšu v mírně nevrlém stavu a něco z toho může vyznít špatně. Kdo chce tak si z toho vybere to dobré kdo chce vybere si to špatné, to už je Vaše věc.