Page 1 of 1

OPRAVENO: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 08:55 22. Dec 2013
by Krysak
Ahoj,
tak jsem si vžahnul na bosse elixír síly rosomáka a boss, který má dispell ho i seslal, následoval problém známý ze staré thalie. Hra přestala pracovat. Prosím kouknout, zda nenesou lektvary starou chybu. Zatím je to první hlášení, tak sem asi pište, zda nejsem jedinej, třeba byla chyba v mém počítači.

Zdravím z podsvětí :).

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 12:31 27. Dec 2013
by Krysak
Ověřeno, další mrtvý a víme to na 95%. Dispell v kombinaci s nakoupenými lektvary shazuje hru.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 11:59 06. Feb 2014
by Myrpa
To je docela drsná chyba. Prakticky vylučuje boostění lektvary na dispellující bosse, ne? To se děje všem? A ví někdo co s tím?

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 12:01 06. Feb 2014
by Puxina
Myrpa wrote:To je docela drsná chyba. Prakticky vylučuje boostění lektvary na dispellující bosse, ne? To se děje všem? A ví někdo co s tím?
Zrušit bossům kouzlení jakýkoliv dispellů.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 12:18 06. Feb 2014
by Mourisson1
Nevím jestli všem, ale u mně se to dělo taky

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 12:22 06. Feb 2014
by Nalkanar
Hlavně opatrně s opravou, aby to nedopadlo jako nedispelnutelná alchemka.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 13:35 06. Feb 2014
by Shaman88
Jo chybu vidím. Správně bych měl použít ID pro defaultní spelly.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 14:08 06. Feb 2014
by -darkvision-
Puxina wrote:
Myrpa wrote:To je docela drsná chyba. Prakticky vylučuje boostění lektvary na dispellující bosse, ne? To se děje všem? A ví někdo co s tím?
Zrušit bossům kouzlení jakýkoliv dispellů.
Tak vono nejenom bossové maj dispell. Mam pocit že tak cca 20% npc má dispell. Tedy pokad to je dung s humanoidy, tak snad v každým je npc s dispellem, nejedno. Bývaj často ve spawnech.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 14:13 06. Feb 2014
by Myrpa
Shaman88 wrote:Jo chybu vidím. Správně bych měl použít ID pro defaultní spelly.
A opravíš/pošleš opravu? Já zatím nepřehodil search a int check.

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 15:03 06. Feb 2014
by Shaman88
Já u těch lektarů používám to SetEffectSpellID a definuju tam vlastní.
Správně bych měl použít normální nwn konstanty SPELL_BULLS_STRENGTH, SPELL_CATS_GRACE atd...

Re: Elixíry od alchymisty a dispell

Posted: 15:30 06. Feb 2014
by Myrpa
Jo vidím, opravím. Uvidíme.