ZAZNAMENÁNO: rybářská udička
Posted: 14:47 22. Dec 2013
Rybářskou udičku, nemůžu vzít ... patrně proto, že jsem "malé" postavy, jako půlčík. Je to chyba, nebo jěště script není spuštěný?
Půlčíci jsi tak nemůžou nachytat ryby
Nemohli by jste umístit někde na farmách kolem Ivory aspoň jeden trs pšenice, nebo keře ze semínkami
pro tu ubohou holčičku a její ptáky? /quest/
Dík ...
Půlčíci jsi tak nemůžou nachytat ryby
Nemohli by jste umístit někde na farmách kolem Ivory aspoň jeden trs pšenice, nebo keře ze semínkami
pro tu ubohou holčičku a její ptáky? /quest/
Dík ...