LAG: Pustá vrchovina- opuštěný důl 1 -> opuštěný důl 2
Posted: 20:34 23. Dec 2013
Dneska se mi stala dost nepříjemná věc, jdu pro klíček a místo toho smradlavýho místečka s klíčem (pravý horní roh) jsem se objevila na plácku u bosse (levý dolní roh mapy).
Do přechodu jsem šla normálně klikem myší, pak Diemo a Medbur prošli bez problémů na správné místo.
Do přechodu jsem šla normálně klikem myší, pak Diemo a Medbur prošli bez problémů na správné místo.