Page 1 of 1

VYŘEŠENO: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 03:13 24. Dec 2013
by KaTo
Prošel jsem město a narazil jsem:

město:
1) z žádné fontánky, co jsou na nárožích se nedá napít

banka:
2) nevím, zda ve fantazy světě musí být pojem "s.r.o."? Jako jo, jsou to gnómové, ale... *pokrčí rameny*
3) myška č. 254 (nebo tak nějak) mě pobavila, ale opět co bod č.2, je to RP-fantazy svět nebo parodie...? To už by se ten strážný golem mohl jmenovat Bender a mít v popisku, že trpí depresemi...

P.S.
Jinak Kel je skvělej, banka dobře vyřešená, hospoda jakbysmet (teda IC nemužu s postavou do části bordel, ale tam kam můžu, fakt nádhera :shock: :surprised: ).
Jo a pochůzí střechy ve městě - geniální nápad!
Kdyby na některý z nich časem stál (třeba) prodavač čaje, vodnic a tak, pod přístřeškem, kolem poházené koberečky a nějaký stínítka okolo + cedule (třeba) "Čajovna pod nebesy" ... :oops:

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 10:46 24. Dec 2013
by KaTo
4) na povrchu není zapnuto automatické dohalení mapy, lokace se musí objevovat
5) banka nemá na mapce "puntík"

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 11:26 24. Dec 2013
by KaTo
6) z Karahty do Kelu jsou při cestě tři různé modely lodí. Z Karathy vyjíždí "bárka", na moři pluje "fregata" a do Kelu přijíždí "battle ship" :D (a obráceně).

Nešlo by aspoň na začátku a na konci sjednotit modely lodí?

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 11:44 24. Dec 2013
by Puxina
KaTo wrote:
město:
1) z žádné fontánky, co jsou na nárožích se nedá napít
Kupuj pití v hospodě.
KaTo wrote: banka:
2) nevím, zda ve fantazy světě musí být pojem "s.r.o."? Jako jo, jsou to gnómové, ale... *pokrčí rameny*
Není chyba lokace.
KaTo wrote:3) myška č. 254 (nebo tak nějak) mě pobavila, ale opět co bod č.2, je to RP-fantazy svět nebo parodie...? To už by se ten strážný golem mohl jmenovat Bender a mít v popisku, že trpí depresemi...
Není chyba.

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 11:46 24. Dec 2013
by Mourisson1
A teď RoFe vyjádření k tomu co tím kato myslel, a co jsi určitě taky pochopil. Proč tam jsou takovýhle i podle mýho názoru nechutný pitomosti co hnusně nezapadaj do toho světa? :)

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 11:53 24. Dec 2013
by -RoF-
Mourisson1 wrote:A teď RoFe vyjádření k tomu co tím kato myslel, a co jsi určitě taky pochopil. Proč tam jsou takovýhle i podle mýho názoru nechutný pitomosti co hnusně nezapadaj do toho světa? :)
Není chyba, tohle není spam ;)

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Posted: 12:02 24. Dec 2013
by KaTo
No, RoFe, naštěstí lokace schvaluje a dává do modulu WB, takže ty poznámky ohledně "vtipných" NPC nejsou na tebe, ale na něj. Peace.