Page 1 of 1

OPRAVENO: Karatha - Dolní město

Posted: 12:38 24. Dec 2013
by Puxina
Možná by se měla ta lokace trošku doladit, protože je značně nestabilní a občas padá a nenačte. Jestli to je tou bránou a nebo přilíšným počtem placeablů a nebo nějakým vadným placeablem.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 12:43 24. Dec 2013
by klobouk
Tam jsou dva přechody: ze středního a z rybářské, že? Padá to při vstupu z obou lokací? Jestli je ten problém lokální, nebo celolokační.

Edit: vlastně tam je spousta přechodů. Z baráků ještě.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 15:33 24. Dec 2013
by Puxina
V první řadě, pokud se tvůrce lokace nebude zlobit. Mohla by se odstranit tato brána. Dost buguje a občas zůstane kláda na zemi, viz žlutá šipka.

Image

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 15:37 24. Dec 2013
by karolina
Puxina wrote:V první řadě, pokud se tvůrce lokace nebude zlobit. Mohla by se odstranit tato brána. Dost buguje a občas zůstane kláda na zemi, viz žlutá šipka.

Image
To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 15:42 24. Dec 2013
by Puxina
karolina wrote: To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.
Nereálný požadavek, když to táhlo je tam tak umístněné, že když chcu aby postava popošla, tak klidně za něj nechtě potáhnu ;)

nechat tam jen ten zvonek a vše ostatní dát pryč.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 17:16 24. Dec 2013
by Caehan
Puxina wrote:
karolina wrote: To dělá i ta brána do přístavu....možná by stačilo, kdyby je furt někdo přestal zkoušet zavírat.
Nereálný požadavek, když to táhlo je tam tak umístněné, že když chcu aby postava popošla, tak klidně za něj nechtě potáhnu ;)

nechat tam jen ten zvonek a vše ostatní dát pryč.
Nebo to ovládání zamknout.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 10:25 26. Dec 2013
by klobouk
Představte si, že jste WB, co dělá lokaci Karatha - Dolní město. Je to obří lokace, možná nejnavštěvovanější v modulu, snažíte se ji udělat co nejhezčí nejzajímavější a zároveň nejfunkčnější (v rámci nechyb), je tam spousta přechodů, npc včetně obchodníků, obchodů, placeblů - je s tou lokací strašně práce.

Takže hlašte, kde vám lokace padá. Jestli jen na určitých přechodech, kde jste stáli, když to padlo při loginu do hry.

Protože když to bude na jednom přechodu, bude s předěláním možná menší práce. Takhle jeden neví, jestli je to rozbitý placebl, přehršel placeblů v celé lokaci / na určitém místě lokace, nějaký script - blbě se to opravuje.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 11:13 26. Dec 2013
by kokosak
Osobně mě to padá kdykoli, když do lokace lognu. Musím se odlogovávat mimo, nebo si bez DM nezahraju.

Re: Karatha - Dolní město

Posted: 20:20 26. Dec 2013
by klobouk
Pokud to padá všude, tipuju přehršel placeblů v lokaci, anebo přehršel nestatických objektů.

Zálohoval bych a zkusil dočasně přesunout tržiště do baziliky.