Page 1 of 1

Maldorian ubitý strážemi

Posted: 07:37 26. Dec 2013
by kokosak
Květuš šla dneska ráno na nákup a co nevidí:

Image

Bossové by asi neměli přecházet přes přechody. A při dvou přechodech to už chce trochu snahy, není-liž pravda ;)

Re: Maldorian ubitý strážemi

Posted: 14:43 03. Jan 2014
by kokosak
... a zase. Tohle už není omyl, to už je záměr. Najít, ztrestat a pověsit do větru pro výstrahu.

Re: Maldorian ubitý strážemi

Posted: 11:39 04. Jan 2014
by karolina
Není toto proti pravidlům? Když to někdo udělá cíleně?

Re: Maldorian ubitý strážemi

Posted: 23:40 27. Jan 2014
by J.F.Payne
U Maldoriana se objevuje stále klasický NWN loot, a to dost přeceněný, výjimkou nejsou ani svitky 9. kruhu a NWN drahokamy (když se poštěstí, výdělek možný kolem 10 000 gp). Nepoměr k riziku, nepoměr k ostatnímu lootu... standart NWN.

Jde o největší dřevěnou truhlu vedle oltáříku nalevo.

Re: Maldorian ubitý strážemi

Posted: 23:42 27. Jan 2014
by kokosak
Už hlášeno asi 3x na ruznych mistech fora, stále bez opravy.