Page 1 of 2
DayZ Standalone
Posted: 06:10 27. Dec 2013
by Czepulda
Tak jsem si vyzkoušel tuto samostatnou hru. Vyjde to podstatně levněji, než kupovat celou Armu a datadisk
Je to sice early acces Alpha, ale myslím, že do zabugovanosti je to srovnatelne s DayZ modulem
Pokud někdo hraje, dejte vědět, hodil by se parťák

Dnes jsem poctivě sbíral vše potřebné, přežil první kritickou hodinu, kde nejde nalést téměř žádná zbran, jídlo, ani voda, pak jsem se probil se sekyrou z nemocnice přes uječený zombie ženský a narazil na fráju, co histericky křičel "Friendly!"
Tak jsme se zčuchli a šlo nám to dost hezky do chíle, než jsme našli brokádu.. Umlátil mě paklíčem zezadu do hlavy a vyhrál brokovnici...šmejd!
Takže: Parťák bez paklíčů a postranních úmyslů?
Propo, hráli jste? Co na to říkáte?
http://www.youtube.com/watch?v=nX8XnO5LtZs
Re: DayZ Standalone
Posted: 09:35 27. Dec 2013
by Bruciacullo
nevim mozna jsem spatne infromovany ale arma x anniversary stoji 699 a dayz standalone stojí 799 (levneji jsem nenasel) takže mi to moc levnější nepřijde
takze zatím zustavam u datadiskove verze pro armu a myslim ze jeste dlouho zustanu bo stejne dlouho jak se ladil ten mod budou určitě ladit i tohle... a casem to urco bude i levnější..
EDIT: hm tak 24 euro sem našel... to je lehce lepší ale porad jen alfaverze.. lepší si počkat..
Re: DayZ Standalone
Posted: 10:26 27. Dec 2013
by G-ladiator
Vyvíjí to stejný tým nebo nějaký jiný?
Re: DayZ Standalone
Posted: 10:27 27. Dec 2013
by Bruciacullo
G-ladiator wrote:Vyvíjí to stejný tým nebo nějaký jiný?
stejny
Re: DayZ Standalone
Posted: 11:26 27. Dec 2013
by G-ladiator
A běží to obojí na stejném enginu? Nebo tým musí dělat všechno 2x pro každou verzi zvlášť?
Re: DayZ Standalone
Posted: 11:33 27. Dec 2013
by Bruciacullo
G-ladiator wrote:A běží to obojí na stejném enginu? Nebo tým musí dělat všechno 2x pro každou verzi zvlášť?
mod už se přestal updatovat tohle je napsane cele odznova udajně.. engine je stejny ale vše je hodně upravene vypada to krasně skoro bys nepoznal armu v tom, ale prostě dokaď to nebude poradne dodelany tak nevim nevim..
Re: DayZ Standalone
Posted: 11:47 27. Dec 2013
by Paulus
No proslýchá se, že jakmile se přejde na Betu a pak na 1.0 verzi tak by to měli zdražit. Já už to každopádně pořídil

Re: DayZ Standalone
Posted: 11:49 27. Dec 2013
by Bruciacullo
Paulus wrote:No proslýchá se, že jakmile se přejde na Betu a pak na 1.0 verzi tak by to měli zdražit. Já už to každopádně pořídil

to je docela vtipne kdyz puvodne to melo stat jen 15 éček a stoji to 25 a jeste to chteji zdrazovat...
Re: DayZ Standalone
Posted: 11:52 27. Dec 2013
by Paulus
Bruciacullo wrote:Paulus wrote:No proslýchá se, že jakmile se přejde na Betu a pak na 1.0 verzi tak by to měli zdražit. Já už to každopádně pořídil

to je docela vtipne kdyz puvodne to melo stat jen 15 éček a stoji to 25 a jeste to chteji zdrazovat...
To máš recht oni to takhle plánovali (zdražování) od začátky a žádný update, že by od toho upustili (právě rovnou zvýšením ceny od Alphy) jsem nenašel. Navíc ten systém vlastních serverů to mě docela nakakali. Hraju DayZ Mod na jednom mezinárodním RP serveru a jelikož tady se (zatím) neplánuje dát adminům do rukou tool pro různé upravování tak to asi pro standalone nebude možné

Re: DayZ Standalone
Posted: 14:15 27. Dec 2013
by Molly23
No jestli to budou zdražovat tak se vyplatí koupit ted. Pak totiž dostaneš plnou až bude. Já jsem DayZ dostal k vánocům od kámoše, který potřeboval partáka, bohužel ted ale na to fakt nemám čas. neloguju ani nwn.
Zkusil jsem to trochu a dospěl jsem k názoru, že je nejlepší hrát na prázdnejch serverech s kámošema. Lidi jsou tam hyeny...
Re: DayZ Standalone
Posted: 15:58 27. Dec 2013
by Shaman88
Já věřím že to za chvilku někdo zpirátí....
Re: DayZ Standalone
Posted: 17:47 27. Dec 2013
by Czepulda
Pirátí byli, jsou a budou..
Já se náramně bavím...
Dnes jsem si hrál na blood banditu...Měl jsem M4A1, ale bohužel jsem byl lehce bez krve..Přepadaval jsem lidi pro transfuzi...První pokus vyšel, pak jsem zjistil, že musím řešit krevní skupiny

Re: DayZ Standalone
Posted: 18:49 27. Dec 2013
by Paulus
Czepulda wrote:Pirátí byli, jsou a budou..
Já se náramně bavím...
Dnes jsem si hrál na blood banditu...Měl jsem M4A1, ale bohužel jsem byl lehce bez krve..Přepadaval jsem lidi pro transfuzi...První pokus vyšel, pak jsem zjistil, že musím řešit krevní skupiny

Jop taková novinka no

Re: DayZ Standalone
Posted: 20:48 27. Dec 2013
by Czepulda
Docela se rozmohl trend loot serveru, každe dvě hodinky restart na loot. Viděl jsem na foru i frajera, co si vypočital ty doby a kempil v military objektech... Pak se logl na regular servery a střílel...
Tohle je snad jedna z věcí co mi vadí na přenášení postavy mezi servery
Re: DayZ Standalone
Posted: 20:53 27. Dec 2013
by Paulus
Czepulda wrote:Docela se rozmohl trend loot serveru, každe dvě hodinky restart na loot. Viděl jsem na foru i frajera, co si vypočital ty doby a kempil v military objektech... Pak se logl na regular servery a střílel...
Tohle je snad jedna z věcí co mi vadí na přenášení postavy mezi servery
No po pravdě to je normálka bylo to i na Modu. Já mám regulérní servery na "vyblbnutí" jinak spíš zatím hraju DayzMod a to tady :
http://www.dayzrp.com/