DUPLICITNÍ: Smrt
Posted: 22:24 27. Dec 2013
Stále a dokola se mi stává bug, kdy když postava umírá a někdo ji léčí a trefí se na 0 hp ze záporné části, jde postava automaticky do pekla. Dnes jsem vinou tohoto bugu již po třetí v pekle.
Potřebujete screen nebo log? Mám obojí z poslední smrti.
Potřebujete screen nebo log? Mám obojí z poslední smrti.