Page 1 of 1

DUPLICITNÍ: Smrt

Posted: 22:24 27. Dec 2013
by Infra
Stále a dokola se mi stává bug, kdy když postava umírá a někdo ji léčí a trefí se na 0 hp ze záporné části, jde postava automaticky do pekla. Dnes jsem vinou tohoto bugu již po třetí v pekle.

Potřebujete screen nebo log? Mám obojí z poslední smrti.

Re: Smrt

Posted: 20:56 28. Dec 2013
by Infra
Dnes stejná příhoda. Mám i log ze včera, kdyby někdo měl zájem.
včera.jpg
dneska.jpg

Re: Smrt

Posted: 19:40 29. Dec 2013
by Dark_Sidius
Dneska nás to zabilo taky, jsme v podsvětí... :roll:

Re: DUPLICITNÍ: Smrt

Posted: 18:37 01. Feb 2014
by Myrpa
Duplicitní. Smazat.